Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak egyes srácok barátnőt, pedig látni rajtuk hogy tetszik nekik egy lány?

Figyelt kérdés
Pl. volt egy srác a sulimban aki folyton bámult, zavarban volt a közelemben, volt mikor próbált közeledni de nem lett semmi.. Végül mikor odamentem hozzá azt hazudta, hogy van barátnője, utána pedig ugyanúgy figyelt még jó ideig.. Ilyenkor mi lehet a srác fejében? :D
2010. febr. 11. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
akarnak,csak ők még akkor sem szólítanának,meg egy lányt ha az ég leszakadna:(tapasztalat sajnos
2010. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hé, én is ilyen helyzetben voltam! :O Tisztára! :)

Szerintem egyszercsak megunnak minket, már nem vagyunk érdekesek a számukra, vagy csak szimplán lusták, esetleg tesztelnek minket.. annyi lehetőség van :)

Ja, és a férfiúi önbizalom megsértése is felér egy női pofonnal számukra ;)

2010. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
[morcsó] voltam
2010. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg volt barátnője..
2010. febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem volt..tuti:) Biztos forrásból tudom.. lehet hogy nagyon a haverjaitól függ :(
2010. febr. 11. 16:05
 6/9 anonim ***** válasza:
nem akar a nyakára venni +kötelezettségeket
2010. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én húsz vagyok, ha összejön, akarok menni melózni egy olyan helyre ahová semmiképpen sem kell barátnő...mert mivan ha mégis van és egész munka idő alatt azt búsuljam vajon csale meg stb.....hát most udvarolok egy lánynak, és ha más meló kerül lesz valami belőle de ha ez jön össze, amit ugyanúgy szeretnék akkor nem:P bár én nem vagyok félős. Úgyhogy pl ezért is van ki nemakar:D
2010. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én lány vagyok,de azthiszem fiús gondolkodású:D

én ilyenkor hiába jön be először a pasi,ha látom rajta hogy belémesett már nem érdekes.járni meg nem járnék vele,fontosabb a szabadságom

2010. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik sok csaj,de nem nekem való a párkapcsolatosdi.Én ilyen szabad ember vagyok,nem kötöm le magam.Távol maradok ettől a témától.19/F
2010. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!