Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszas együtt töltött idő...

Hosszas együtt töltött idő után ismét távkapcsolat. Hogy viselitek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

több mint 3 éve vagyunk együtt, 2 évet minden napos találkozással, utána egy évet távkapcsolatban. Nincs problémánk a féltékenység-bizalom stb párossal, de a hiányérzetet nehezen viselem az első napokban-hetekben.

Két napja váltunk el, és azóta folyton benne lakom. Tudom, hogy az elválás az oka, ha "haragszom" rá akkor könnyebben elviselem a hiányát. Nem zárkóztam be, főzök, takarítok, sétálok, barátnőkkel vagyok zenét hallgatok. De folyton rágom a fülét valami hülyeséggel. hogy "nem kedves velem", hogy "nem szeret", hogy mittudomén...és ez mind azért van mert hiányzik.

Ő ezt tudja, hogy mit miért teszek-mondok. Nagyon ismer...ma mondta is, és igaza van. Csaknem tudom mit tegyek. Fáj, hogy várnom kell heteket az ölelésére, a kedves szavaira, a csókjaira, a közös sétákra...és ha ez el is jön csak 1-2 napig tart aztán ismét nem látom...

Tavaly elég jól viseltük már a távolságot a vége fele, olyan is volt hogy másfél hónapig nem láttuk egymást...de most 3 hónapot együtt voltunk...és HIÁNYZIK...

Mit tesztek ilyen helyzetben? mit tegyek?


2010. szept. 25. 21:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Igen, két év múlva!:) legalábbis akkor ha minden rendben lesz...és terv szerint haladunk. Igazából ez éltet.

Igen én is azt mondom, hogy akármikor többet tudok Róla, a mindennapjairól, érzéseiről, gondolatairól, terveiről mint egyes "párok" akik együtt vannak (legalábbis fizikailag).

Tudunk találkozni, 2-3 hetente ha szerencsénk van, ha nincs akkor egy-másfél hónapban egyszer...

köszi a válaszod

2010. szept. 25. 22:35
 12/16 anonim ***** válasza:

Jé, pont erről szól az egyik film ami most megy a mozikban. Na mind1 ez nem a reklám helye.


Nem a ti hibátok, hogy távkapcsolatban éltek, ez csak egy átmeneti állapot. Fogd fel úgy, hogy ez mind azért van, hogy ha minden igaz két év múlva együt lehettek és most azért güriztek, hogy jó legyen majd a közös életetek.

Addig is ha néha van szabadidőd (biztos van egy két nap)utaz le hozzá váratlanul. Lepd meg. És ne aggódj, mert egyszer ennek úgy is vége lesz és akkor együtt lehettek. Kitartás!

2010. szept. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszike:D kedves vagy, igazából próbálom így felfogni és ez néha segít. köszönöm.

Megkérdezhetem mi volt az a film?:)

2010. szept. 26. 09:15
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a hozzászólásokat, de pont ugyanebben a helyzetben vagyok! teljesen megértelek! Igen, nincs más lehetőség, én is sokat gondolok rá, hiába própálom magam elfoglalni, akkoris megmaradnak hétköznap a magányos esték, még ha nappal találkozom is emberekkel, és csinálom a saját teendőimet. Igazából nem is tudom mivel lehetne könnyíteni ezen, talán ha minél kevesebbet vagy egyedül, és arra gondolsz, hogy utána mennyire jó lesz.:)
2010. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hétmérföldes szerelem a film címe. Ha mást nem lélekerősítőnek megnézhetitek ;)
2010. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

köszi az utóbbi két választ is:)

a "sorstársnak" kitartást! :)

2010. szept. 27. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!