Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerektartás és láthatás?

Nenike24 kérdése:

Gyerektartás és láthatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne ha fiam édesanyja leköltözött az aktuális párjához akkor a gyerektartáson felül nekem kell fizetni az utazási költségeket ha látni szeretném a fiam amiről persze van végzés h kéthetente van láthatásom csak mivel én pesti vagyok a fiam jelen pillanatban miskolc mellet lakik..ilyenkor a gyerektartásból kell fedezni az ebből felmerülő költségeket??vagy pedig azt is nekem kell pluszba fizetni hiszen a bele egyezésem nélkül költöztek el pestről... nem volt feleségről van szó...mindenképpen olyan választ várok akik jártassak ebben az ügyben vagy pont ebben a helyzetben.. előre is köszönöm... egy kétségbe eset apuka


2010. szept. 25. 16:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
és ha már igy utána számolt van itt pesten külön szobája a fiamnak vmint itt van a nagymamája aki látni szeretni tehát amit Ön kiszámolt az nem egészen havi 30.000ft. hiszen ha lent is maradnék szállás sehol sincsen 3000ft-ért... szóval csak az h lemenjek érte az havi 40.000ft és még nem vittem sehova... szóval szerintem itt megint az anya szemszögét nézi.. szerintem megint egy kicsit elfogult..főleg h tudom h ebből amit a fiamnak utalok a felét sem kapja meg a ruhái alapján hiszen én veszek neki folyamatosan mert az anyja elküldi egy hétre egy polóval láttom.. valamint az anyja 2hétig egyiptomba volt a szintén munkanélküli párjával és havonta csinálja meg a körmeit amint feltesz egy közösségi portálra...
2010. szept. 25. 20:01
 12/12 anonim ***** válasza:

Nemrég olvastam. Ha apuci költözik el és hagyja a családját ott, apuci fizeti az utazás költségeit láthatáskor. Viszont, ha anyuci költözik el Xkm-re... na itt már más a helyzet.

Söt! van X km max meghatározva, másik fél bele egyezése nélkül nem költözhet a gyerekkel. csak nem tudom mennyi ez a km.

2012. febr. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!