Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne ezen változtatni,...

Hogy lehetne ezen változtatni, sértődés nélkül?

Figyelt kérdés
Férjemnek van egy új barátja,közös hobbin ismerték meg egymást,kb.1éve.Most már ugyérzem kezdi ez a barát tulzásba vinni.Egy nap,nem tulzok 25-ször is felhívja a páromat,azt is elmondja mit eszik vagy,hogy trüsszentett egyett.Lehet ez reggel 6óra,de éjfél is őt nem zavarja.Arrol nem beszélve,hogy mindig elhívja magához a férjemet segitsen ezt és ezt csinálni a ház körül.A mi udvarunkban is lenne mit csinálni,de a férjem ment oda és megy igen sűrűn.Látom rajta,hogy zavarja a dolog,ideges már mikor cseng a telefonja is de nem tesz semmit.Ha mondom,hogy szóljon neki mert már ez tulzás,mindig azt mondja,hogy azért jó gyerek.Én szivem szerint szolnék,mert már nagyon idegesít,de félek a férjem ezt kavarásnak veszi és megharagszik.De akkor mit tegyek?
2010. szept. 25. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Én férjemnek is van egy ilyen barátja,aki hívogatja,szerintem butaségok miatt is.Én szóltam neki,hogy nem tetszik,de mivel nagyon jó szívű a férjem igy nem mondja meg neki,hogy fejezze be.Szóval passz.
2010. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Fogadjátok örökbe:P
2010. szept. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj vele, hátha megtudsz valami hasznosat.
2010. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
ha jól veszem ki a lényeget,a férjednek is kellemetlen,de nem mer szólni neki.bizony itt neked kell helyretenni a dolgokat.
2010. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mentem vele,öbbször a kislányunkkal,mert sok állatuk is van és azt nézegetjük addig.De ez nem megoldás.Igen érzem én fogom helyre tenni a dolgokat.
2010. szept. 25. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak akkor javaslom, hogy személyesen avatkozz ebbe, ha végérvényesen nyilvánvalóvá válik, hogy erre nincs lelkiereje a férjednek, - azért, mert az önérzetének is árthatsz ezzel, és akkor kettőtök között fog állni a bál.

Tetszik, nem tetszik, időt kell szánni arra, hogy megbeszéljétek azt, hogy azért van-e így, mert ez kényelmes Neki, vagy azért, mert kellemetlenséget szeretne ezáltal elkerülni.

Mese nincs!

Aki nem veszi észre magát, azt észre kell vetetni magával!

Ha kiderül - az őszinte beszélgetésetekből, - hogy erre nincs lelkiereje a férjednek, akkor jössz Te.

-Természetesen ez csak egy jóindulatú javaslat.

42/F

2010. szept. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

1. Nem lehet, hogy egy nőnemű lény is van ott a környéken?

2. Ha az 1. nem valós, akkor ilyeneket kell mondani: "nézd, most nem alkalmas a hívásod, majd visszahívlak" Vagy: Jobb lenne, ha most kihagynál pár napot, mert itthon rengeteg dolgom van. "A feleségem már azzal gyanúsít, hogy... Tudodmit, próbáld meg egyedül helyretenni a hűtőszekrényedet.

2010. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!