Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, menjek vagy ne...

Mit csináljak, menjek vagy ne menjek?

Figyelt kérdés

Volt 2 barátnőm és az unokatestvérem,mi voltunk így négyen nagyon jóba.2 hónappal ezelőtt viszont nagyon összevesztünk,és azóta egyikkel sem találkoztam(én más városban lakom)Azóta lettek új barátaim,akik ma elhívtak bulizni,ahol viszont unokatesómék is ott lesznek.Nem tudom,hogy menjek-e el,mert félek,hogy belém kötnek(sajnos túl sokat tudok róluk)Viszont az év buliját sem hagynám ki szívesen,mivel rám férne most egy kis kikapcsolódás.Sajnos nagyon a lelkemre veszek mindent,és nem tudom,hogy kezelhetném a helyzetet,mikor elkezdenek beszólogatni.

17/L


2010. szept. 24. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ember a rokonait nem válasthatja meg sajnos,de nem is kötelező szeretni őket ,jóba lenni velük.
2010. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még ha el is kezdenek nyilvánosan kötekedni, te próbálj meg nyugodt maradni, akár ne is reagálj, csak menj arrébb. Nehogy valami nagy patália legyen, mert akkr magadat járatod le, és pont azt érnéd el, amit akarnak. Csak menj arrébb szó nélkül, így a viselkedésük őket fogja minősíteni és ezt mások is észre fogják venni.
2010. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el.
2010. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!