Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemet lenézi anyukám....

A férjemet lenézi anyukám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyukám mindig is nagyon "konzervatív" volt. Lenézte azokat akiknek nincs diplomájuk és akik "koszos" kétkezű munkát végeznek. Én ezzel sosem értettem egyet, hiszen mi lenne velünk, ha nem lennének bolti árufeltöltők, mezőgazdasági munkások, takarítók stb.

Férjem raktáros 3 műszakban. Már 12 éve dolgozik ezen a helyen. Azt hittem ha összeházasodunk és gyerekeink lesznek megbékél anyukám, de nem. Sőt rosszabb lett. Állandóan hallgatom, hogy így nem lehet gyerekeket nevelni, hogy a férjemnek nincs egy jó munkahelye, hogy nincs fix munkaideje h-p 8-16 óráig, hanem hol éjjel-hol nappal dolgozik, még a hétvégén is.

Tény, hogy jobb lenne, ha a férjem is hétköznap dolgozna a hagyományos 8-16 órás időszakban mint én. Könnyebb lenne a gyerekekkel is, ha férjemnek is fixebb munkaideje lenne, mint így össze-vissza.

Számtalanszor megmondtam anyukámnak, hogy ha a férjemnek jó így, akkor jó így, hagyjon már ezzel. De csak fújja a magáét, hogy férjem már nem csak magáért felel, hanem családja van, szóval piszkáljam én is, hogy váltson munkahelyet vagy tanuljon tovább, hogy jobb munkahelye legyen. Mit gondoltok?


2022. aug. 20. 11:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
57%
A munkaidőben igaza van, a többiben nem, és miért nem ignorálod az ostoba anyucit?
2022. aug. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!