Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 lány és 35 férfi. Mit...

24 lány és 35 férfi. Mit gondoltok? Sok a korkülönbség?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 18:12
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez még pont belefér, az én párom és köztem is 10 év van majdnem.
2010. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen korban már nem feltétlenül sok, esetleg a célokkal lehetnek problémák: ő gyereket akar te még nem, házasodni akar, te még nem...ilyesmiket tudok elképzelni.
2010. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem sok. Ismerek olyat akik között 19 év a korkülönbség és boldogok, családot alapítottak, a kor csak egy szám, nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani neki, sokkal fontosabb dolgokon múlik egy kapcsolat sikere.
2010. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a másodikkal. Esetleg azzal egészíteném ki, hogy ez a tíz év talán elég sok ahhoz, hogy fontosabb dolgokban másként gondolkozzatok. Most elsősorban világszemléletre és társaira gondolok, és nem olyasmire, hogy házasság és gyerek. Ha jól megértitek egymást és hasonló a gondolkodásotok, semmi akadálya.
2010. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Sok. De ebben az életkorban (így, hogy te "már" 24 vagy) már teljesen elfogadható.


Ha mondjuk te még csak 16-17 éves lennél, és úgy lennél egy nálad 11 évvel idősebb férfi párja, az úgy kicsit durva lenne.


De így nem az. Sok a korkülönbség, de szerintem még bőven normális. Te már felnőtt ember vagy, és ha egy 11 évvel idősebb férfi jól érzi magát melletted, akkor feltételezem, hogy nem csak felnőtt vagy, hanem gondolkodásában érett nő is. Ha ti jól megértitek egymást, akkor minden oké.

2010. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem sok. Te még javában éled az életed, gondolom, tanulsz és/vagy dolgozol, őneki meg már családja kéne h legyen, és ő is gondolom, dolgozik.

De te tudod. Nem tudom, mióta vagytok együtt, de a családaéapítás szóba került már? Mert ez a sarkallsatos pont.

2010. szept. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
Ez tömegszex...és hány évesek?
2010. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
26 éve lány és 49 éves isteni szerető?? Nekem ez sem sok, ha az illető megfelelően karban van tartva és fiatalos, nem látszik a kora.Márpedig barátaim...egy 30 éves megirígyelhetné.
2010. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok, de ma ez a divat.
2010. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!