Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire van okom azért nem...

Mennyire van okom azért nem menni iskolába mert nagyon rossz kedvem van? (Persze családi dolgok miatt)

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 09:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igaza van abban a többi válaszolónak, hogy családi veszekedések és egyéb esetek mindenkinél vannak, de!

Ha letörve mész suliba, rosszkedvűen, és esetleg feleltetnek, majd rossz jegyet kapsz, mert nem tudtál figyelni/tanulni/koncentrálni, rátesznek neked még egy lapáttal.

Ilyen esetben inkább maradj otthon, pihend ki és szedd össze magad, majd holnap menj be, és pótold, amiről lemaradtál. Így te is jobban jársz, és az osztálytársaidra sem nyomod rá a rossz hangulatodat.

Tudod igazoltatni a szüleiddel a mai napot, de rendszert ne csinálj belőle, mert még csak szeptember van.

2010. szept. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen hogy nem votl kedvem suliba menni mert elötte nap nagy balhé volt itthon.Igy anyumnak megmondtam h ne haragudj de nincs kedvem menni a tegnap este miatt /nem aludtam jól/S apu elment,ő is elment dolgozni s én meg elmentem császkálni a városba,keresztanyumhoz,kibeszélni magam, Vagy egyszerűen régi suliba bementem,vagy barátnőztem egyet. Vagy csak kisirtam magam...

25l

2010. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Semennyire. A suli nem fakultatív, hanem kötelező, ahogy a munka is az lesz. Nem jókedvünkből járunk.
2010. szept. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A barátaiddal jobban éreznéd magad mint otthon rágodni a családi problémákon.
2010. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Tegnap bementem de ahogy gondoltam semmi értelme egész nap csak csesztettek és csak még jobban ideg lettem ezért úgy döntöttem hogy ma maradok itthon úgy gondoltam tegnap jó bemegyek aztán haza jövök nem így lett ott is csak idegesítettek(Nincs az iskolában barátom).
2010. szept. 24. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!