Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ez becsapás?

Mit tegyek? Ez becsapás?

Figyelt kérdés

Hú, nem is tudom, hol kezdjem.... Elég csinos nő lennék, de egészségügyi okokból parókát kell hordanom. (nem végleges, de azért, jó időbe beletelik, míg anélkül járhatok.) Elképzelhetitek, kb. hol van az önbizalmam. Hiába tetszem,hiába, ha egy férfi elismerően néz, legszívesebben kifutnék a világból. Eddig senkit nem engedtem közel magamhoz.

Viszont most van valaki, aki nekem is baromira megtetszett. Adja a jeleket (kedves mosoly, köszönés, próbál olyan helyzeteket teremteni, hogy beszédbe elegyedhessünk), de én eddig mindig fapofával fogadtam mindezt, és elég visszautasítóan viselkedtem.

Úgy érzem, becsapom, ha engedek a közeledésének, hiszen nem azt kapná, amit vár. Lát egy szép nőt, aki tulajdonképpen egy csúnya selejt.

De az a baj, hogy ő tényleg tetszik.

Kérdésem: Becsapom őt, ha belemegyek a "játékba", és viszonzom a kedvességét, a mosolyt?

Tudom, hogy nehéz beleképzelni ilyen extrém helyzetbe valakinek magát, de ti mit tennétek?

Bocs, ha nem a megfelelő témához írtam, de általában itt születnek a normáis válaszok.


2010. szept. 22. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Viszonozd nyugodtan.

Akkor becsapás a melltartó, a leszorítós bugyi, sőt a smink is.

Még így is eltart egy időbe, míg megismeritek egymást. Addig nő a hajad is, és ha már a beszélgetésig is eljuttok, akkor alkalomadtán mesélhetsz magadról és a betegségedről is.

2010. szept. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem becsapás, ne értékeld le magad. Ha így is kellesz neki akkor legalább tudod, hogy nem csak a szép nő, de a belsőd is érdekli.


Amúgy megkérdezhetem hogy mi miatt vagy kopasz?:( Remélem nem rák.


18/L

2010. szept. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem becsapás. Ha eljut a dolog kettőtök között egy pontig, ahol már "felfedheted" a titkodat (ami hálistennek átmeneti) akkor kiderül, hogy a pasi mennyire komoly. Ha nem "rázza meg" a dolog, akkor ebből nagy szerelem lesz. :) Ha megrázza, akkor nem lett volna vele amúgy sem jó életed a későbbiekben. Gondolj csak bele, "együtt veled egészségben, betegségben".
2010. szept. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
A helyedben nem parókát hordanék, hanem valami divatos kendőt kötnék a fejemre. Azzal nem látszik messziről, hogy nincs hajad, jól is állnak, mégis a legtöbb ember számára tiszta sor, hogy miért van a fejeden, és így nem okozol sokkot azzal, ha egyszer csak leveszed a parókád. Van egy barátnőm, akinek a kemotól kihullott a haja, ő sosem csinált ügyet a kopaszságából, és ugyanúgy ragadtak rá a fiúk, mint előtte. Meg aztán olyan aranyos kis tüsire viszonylag hamar visszanő a haj.
2010. szept. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Becsapás-e!Igen!És nagyon jó mérce is!A külsőd fogta-e meg az ipsét,vagy valami más...?Ebből kiderül!

Csúnya selejtes nő nem rejti el az érzelmeit az csúnya és selejt nő belül is!

2010. szept. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én szerencsére nem rákos vagyok. Viszont eléggé besérültem emiatt, mármint, hogy nincs hajam. Magam is tudom, hogy könnyebb lenne az életem, ha lazábban fognám fel a dolgot, de nem tudom.
2010. szept. 23. 00:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert lennel csunya selejt ettol? Nehogy mar azt hidd, hogy valaki azert szeret csupan, hogy van-e hajad vagy sem. Ha megkedvel, nem hinnem, hogy ilyen zavarna, ha meg igen, nagyon felszines. Amugy is azt irod, hogy csak ideiglenes. Egy fiatal 20 eves lannyal talalkoztam akupunkturan, akinek kihullott a haja. Parokat sem viselt, megsem iszonyodtam tole, olyan aranyos, kedves es szep volt es ugy tudom, hogy az akupunktura segitsegevel rengeteget javult, a haja visszanott (mert az volt a gondja, hogy nem tudtak, hogy mitol, egyik naprol a masikra kihullott neki es sehogy nem akart noni). Szoval ha neked is hasonlo gondod van, talan ez segithet a gyogyulasban. Miert lenne ez becsapas? Es nem hivnam jateknak.
2010. szept. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ugyan már!

ha te magad nem a külsőd, hanem belső értékeid alapján ítéled meg önmagad, akkor mások is inkább arra koncentrálnak.

ha szép az arcod, akkor az sem számít, hogy nincs hajad, vagy épp van rajtad 10 kiló plusz.

2010. szept. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!