Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudtok a tatabányai,...

Mit tudtok a tatabányai, környei, illetve polgárdi gyermekotthonokról? Segíteni szeretnék!

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül jó a kategória, de talán itt találok valakit, akinek van rálátása a dologra, én sajnos egyik intézményt sem ismerem a három közül, viszont némi segítségre lenne szükségem, mert látatlanban nem szeretnék útnak indulni.

A helyzet az, hogy még két éve karácsonykor egy barátommal gyűjtést szerveztünk (akkor a hivatalos dolgok intézését, az intézmény felkeresését ő intézte) egy közösségben, és karácsony második estéjén az összegyűjtött játékokat, ruhákat egy közeli gyermekotthon kis lakóinak vittük. Sajnos a kedves ismerőssel régóta nem tartjuk a kapcsolatot, így Tőle nem tudok ez ügyben segítséget kérni, viszont a kis akciónkat idén is szeretnénk megcsinálni, az ügyintézés része viszont az én feladatom lesz. Idén egy másik otthont szeretnék választani a lakóhelyünk vonzáskörzetéből, és ez a három jött első körben szóba. A kérdésem igazából az lenne, hogy tudja-e valaki, mekkorák az intézmények, hány gyermek él ott, milyen korosztály, illetve vélhetőleg fogadnának-e el nem hivatalos úton (tehát nem Vöröskereszt által/útján) hozzájuk juttatott adományokat? Tudom, hogy tőlük kéne először megkérdeznem, de jó lenne, ha megtudnék némi információt, mielőtt konkrétan felkeresem őket.

Köszönöm.

22/L


2010. szept. 22. 20:53
 1/2 anonim válasza:

Üdv!


Én inkább azt tanácsolnám, hogy keresd meg a nagycsaládosok helyi szervezetét. A gyermekotthonok felszereltek, a nagyobbak csak elvennék a kisebbektől az adományokat és eladnák! Nem érdemes szerintem arra költeni, a nagycsaládosok szerintem jobban megbecsülik a jószándékú ajándékokat

2010. szept. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szia. én nagyon gyakran jártam oda. polgárdin nyaraltam a nagyszüleimnél, és nem messze tőle van ez az otthon. a várostól eléggé kieső részen van, se üzlet se semmi nincs a közelébe. ja de, a polgárdi-ipartelepek vasutállomás kb.3 percre. itt ilyen beteg rehabilitációs gyerekek vannak, beegedett a portás mindig játszani, és emlékszek, hogy volt, h megvertek meg ilyenek (:

23/L

2012. júl. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!