Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felvidítanátok, öntenétek...

Felvidítanátok, öntenétek belém lelket akik hasonló cipőben járnak mint én?

Figyelt kérdés

Férjem megint elment dolgozni és hosszú hetekig nem fogom látni.már egy pár hónapos megszakítással két éve dolgozik külföldön.egyre nehezebb.tudom neki még rosszabb mert ő a kislányunkat se láthatja,nekem legalább itt van a szemem fénye.

de azért a szerelmemet nem tudja pótolni,csak enyhít a hiányán.

azt is tudom hogy ez a távollét az ára a saját otthonunknak.de legalább már abban is tapasztalnék előre lépést.

annyira hiányzik,néha azt hiszem megszakad a szivem hogy nincs velem.most is nagyon mély ponton vagyok.


akik hasonló helyzetben vagytok hogy bírjátok?mit lehet tenni hogy elviselhetőbb legyen.



24/N


2010. szept. 21. 18:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, milyen jó,hogy egészségesek vagytok és szeretitek egymást és munkája is van!
2010. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én még nem értem.
2010. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

sajnálom hogy neked ilyen keserű tapasztalatod van!

de mint ahogy az egyik válaszoló írta nem mindenki csalja meg a párját.és tudom hogy ő se csal meg engem.érzem hogy szeret és aszexuális életünk sokkal jobb mint a baba születése előtt.azelőtt mindig én nyaggadtam,de most meg őt nem lehet levakarni néha mert csak szexelni akar,és mondja is hogy nagyon kíván,amit régen sose tett!

2010. szept. 21. 19:27
 14/19 anonim ***** válasza:

off:Te a nemi betegségeddel próbálod feldobni?

Hagyd inkább...

2010. szept. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

19.27:köszi hogy kiállsz mellettem!

ezzel tényleg nem dobott fel

2010. szept. 21. 19:29
 16/19 A kérdező kommentje:

19.25:

tudom hogy szerencsések vagyunk hogy van egy egészséges és gyönyörű lányunk,és még mindig szerelmesek vagyunk egymásba ,pedig 7 év nem kevés idő.

2010. szept. 21. 19:31
 17/19 anonim ***** válasza:

Pedig kedves kérdező elég lenne visszaolvasnod és tuti feldobódnál, legalábbis az én estém fel lett dobva :D:D:D

Első hozzászóló leírja, h a barátja hozott haza egy kis nemi betegséget, ami gondolom maradandó és épp ezért fog örökre emlékezni.

Erre te neki állsz h a kisbabánkra gondolsz? igen emlékeztet rá:D:D:D

és a legjobb h egyeseknek még utána se esik le:D

2010. szept. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
19:01 vagyok! Mindkettőnknek második házassága, tudtuk mit vállalunk. Az én férjem és az ő felesége állandóan csalt mindkettőnket. Normális életre vágytunk nem pedig megcsalva élni. Az én férjem két hetenként jár haza, és egy 24 órára! Kedves kérdező! Voltam én is olyan helyzetben hogy egy-egy útja egy hónapig tartott.
2010. szept. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

19.31:

igazad van tényleg vicces!

csak én nem a rosszat szoktam meglátni a dolgokba,ezért értettem félre.

2010. szept. 21. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!