Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám ki van. Mit tudnék...

Anyukám ki van. Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Az én aranyos kis öcsikém 1 év 2 hónapot kapott garázdaság miatt. Anyukámnak nagyon rosszul esett amikor megtudta ezt az egészet. Nagyon szereti az öcsémet és mindig jóra nevelte de az utóbbi időben megbolondult. Pedig régebben is tényleg mindig jó gyerek volt. Persze csinált 1-2 dolgot amit nem kellett volna de mindig bocsánatot kért vagy hallgatott. Nem úgy kell elképzelni, hogy egy hülye, stréber szent gyerek volt akit mindenki csak védett és nem voltak barátai (ezt csak azért írtam mert az olyanokat utálom :D). Anyukám ezen valahogy nagyon kiakadt. Szerintetek mit csináljak, hogy nyugodtabb legyen?

3 hónapja töltötte a 18at.

21/L


2010. szept. 21. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha egy gyerek valóban jól van nevelve, nem kerül olyan helyzetbe, hogy börtönbüntetést kapjon garázdaságért.

Anyád azért van kiakadva, mert rájött, hogy elcseszte...Majd túl lesz rajta

2010. szept. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De tényleg jó volt. Mindig meghallgatott másokat, megbíztak benne, meg is védte azokat akiket csúfoltak, segített is sok mindenkinek sokat. Szóval ezt nem értem miért lett ilyen.
2010. szept. 21. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:

ha 18 évesen letöltendőt kapott meg is érdemli.


Anyukád meg nyugottan kilehet, mert a kancigó cellatársai körbeadják az öcsédet, mint a békepipát...

2010. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jaj már nem kell ennyire túldramatizálni.. a legjobb családban is előfordul. az én öcsém is ilyen hülye..én rengeteget lógtam 16-17 évesen és punk voltam, nővérem se volt egyszerű tinédzserként... korral jár, kinek durván, kinek light-osan jön elő.


ez nem csak nevelés kérdése, én ki merem jelenteni hogy a szüleim a legjobbak akiket csak kapni lehet, semmit nem változtatnék rajtuk, és nem az ő hibájuk volt pl hogy lógtam. mondták, hogy nem helyes és majd rájövök magamtól, és rájöttem magamtól... (azóta lediplomáztam, karrierem lett sötöbö)


de a fiúk később érnek és sokszor problémásabbak, öcsémet szigorúbban kellett volna fogni, mint minket , lányokat. mert egy fiút teljesen másképp kell nevelni, mint egy lányt. de majd csak benő a feje lágya, én bízom benne.


28/N

2010. szept. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

anyukád ne magát hibáztassa... lehet nevelni egy gyereket, terelgetni, de ne felejtsk el, hogy önálló gondolatokkal rendelkező emberi lény..

senkit nem lehet úgy formálni, mint egy gyurmát. ki ilyen lesz, ki olyan, a szülőn sok múlik, de nem MINDEN.


jobb, ha a saját hibájából tanul, reméljük lelkileg épen és megerősödve jön ki, hátha a nagyrészét elengedik stb.. drukkolok. (átérzem a helyzeted, 18éves öcsémet hajszál választja el a börtőntől:-p hiába intelligens gyerek meg minden, neki is ilyen hülye dolgai vannak..remélem egyszer majd normálisan felnő)

2010. szept. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ekkora butaságokat én pl sose voltam jó tanuló sose voltam jó magatartású sokat lógtam de magamtól megjött az eszem és tudom mit szabad mit nem és pl a legjobban nevelt gyerek is elővetheti a legnagyobb hibát ha pl olyan társaságba kerül mert mind tudjuk ha pl valaki azt mondja nem meri akkor csak azért is de majd kinövi vagy rájön ő is mit szabad mit nem
2010. szept. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!