Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon haragszik rám?

Vajon haragszik rám?

Figyelt kérdés

tegnap a férjemmel volt egy kis összetűzésünk.azt mondtam az anyjáról hogy lusta.mert egyházban élünk és állandóan én csinálok mindent ő meg csak ül a seggén és figyel agyerekre (20 hós).szóval kényelmes.ezt én is tudnám csinálni még ő gürizik.a férjem messze dolgozik és amikor hazajön akkor se mondaná az anyós hogy legyünk együtt nyugodtan majd ő megfőz.

kb egy éve komoly vitánk volt anyóssal,azóta már kibékültünk.és pont a békesség miatt nem szólok az anyósnak.csak nem tudom meddig bírom.házat akarunk venni,úgyhogy remélem bírom még.

a férjem meg beszél hozzám meg ölelget meg minden ,tehát normális.csak ma indul vissza dolgozni nem lesz itthon hetekig és tegnap este nem szerelmeskedtünk.ezért nem értem.


2010. szept. 21. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Sztem nem haragszik,ha haragudna azt látnád vagy éreznéd.

Inkább a lelkiismereted bánt téged,és ezért félsz.

Biztos tudja ő is hogy igazad van.

2010. szept. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

tudom hogy tudja hogy igazam van.pont ezért esett rosszul neki szerintem.

alig várom már hogy saját otthonunk legyen,mert akkor nem kell másra tekintettel lennem és más után megcsinálni amit nem nekem kéne.annyira szeretem a férjem és Isten látja lelkem én nem akartam őt bántani de már kiborult belőlem.tettem én már célzásokat máskor is a helyzetre,de nem reagált rá,mintha nem értene meg engem.hát most megértett.


köszönöm a válaszodat kedves idegen!

2010. szept. 21. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!