Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki regota...

Van itt olyan aki regota hazas vagy hosszu kapcsolatban el es meg mindig nagyon szerelmes a ferjebe/felesegebe/elettarsaba?

Figyelt kérdés
Csupan kivancsisagbol kerdem. Nem a megszokott szeretetre vagyok kivancsi hanem az olyan igazi szerelemre. :)
2010. szept. 21. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi 5 és fél éve vagyunk együtt, 3 éve vagyunk házasok, de még mindig szerelmes vagyok bele, nagyon...

Lehet, hogy ez még nem számít olyan régi kapcsolatnak :)

2010. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
12 éve folyamatosan ;-) és nem a megszokott szeretet
2010. szept. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
:) Szerintem regi kapcsolatnak szamit ez, ne viccelj. :) Minden jot nektek tovabbra is es koszi, hogy valaszoltal.
2010. szept. 21. 12:43
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi túl vagyonk a 22. házassági évfordulónkon, de még mindig szerelmesek vagyunk egymásba
2010. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Masodik valaszado, koszonom, hogy valaszoltal. Huuha ez nem semmi. :) Mi 4 eve vagyunk hazasok de 9 eve ismerkedtunk meg. En is nagyon szerelmes vagyok meg mindig a ferjembe. Orultnek is tart. :) Nalla inkabb a szeretet van mint a szerelem. Persze ezt megbeszeltuk es semmi gond orulok, hogy oszinte de en szerelmes vagyok bele meg mindig. :) Jo, hogy meg mas is van igy, mar azt hittem megorultem. :)
2010. szept. 21. 12:46
 6/14 A kérdező kommentje:
Harmadik valaszado, ez aztan nem semmi. :) Gratulalok nektek es igy tovabb. :))
2010. szept. 21. 12:47
 7/14 anonim ***** válasza:

Az én kérdésem az lett volna, minden válaszadóhoz, hogy ez kölcsönös-e?

Nálunk már nincs lángolás, bár vannak jobb időszakok, amikor újból fellángolunk!7 éve vagyunk együtt.

2010. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az első vagyok:

Nálunk kölcsönös szerencsére :D

2010. szept. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Negyedik valaszado, en amint irtam nallunk nem kolcsonos, ferjemmel beszelgettunk errol es o mondta, hogy nagyon szeret minket (van egy kisfiunk) es mi vagyunk az elete de mar nem szerelmes, ennek ellenere eszebe sem jutna elhagyni vagy barmi ilyen. Persze nem esett jol de megertettem es orulok, hogy oszinte volt. En viszont szerelmes vagyok bele, meg mindig nagyon kivanom ot stb. :) O ezt tudja is. Szoval nagyon szeretjuk egymast es meg mindig szerelemmel o viszont szeretettel. :)
2010. szept. 21. 13:04
 10/14 A kérdező kommentje:
Elso valaszado, de jo nektek. :))) Persze en sem panaszkodom. :)
2010. szept. 21. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!