Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg minden jó pasi nős?

Tényleg minden jó pasi nős?

Figyelt kérdés

Volt egy nagy csalódásom, házasság, válás. Azóta érzékenyebb a szűröm. Vannak pasik körülöttem, de valahogy az aki megfelelne minden téren általában már családos ember. Nálam szóba se jöhet egy ilyen kapcsolat, főleg azért mert ott halna meg a "tökéletes" kép, ha velem csalná a feleségét, esetleg miattam hagyná el. 26 vagyok, vékony, csinosan öltözködöm és nekem a 30 feletti (ált 34) pasik jönnek be. Tegnap is összefutottam egy ilyennel és szomorúan konstatáltam, h jó lehet a feleségének!

Ennyi idősen meg már ha valaki nincs komolyabb párkapcsolatban, házasságban annak van valami "gyíkja" (bocs, egyik barátom hívja így). Vannak még facér pasik ennyi idősen, akik az igazit várják?


2010. szept. 21. 12:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak tuti,az én férjem is 34 volt mikor összeházasodtunk előtte fél évet jártunk:D
2010. szept. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
vau.....van remény!
2010. szept. 21. 13:11
 13/19 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van remény:) De egyébként szerintem az igazi szerelem nem korfüggő. Én is úgy gondolom, hogy a mai férfiak később érnek, mint mi, nők:) De velem egykorú a férjem és nagyon szeretjük egymást.

Amúgy meg 35 évesen nagyon sok jó pasi pont azért foglalt már, mert jó! és mert meg akart állapodni, sokan vannak úgy, hogy 30 éves koruk után már szeretnének gyerekeket, stb.

2010. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nyugi, vagy eljön az Igazi, vagy valamiért egyedül kell maradnod, de akárhogy is élj, teljes életed legyen egyedül és társsal is, mert ha elkeseredsz, és jön az igazi, lehet, hogy nem akar egy elkeseredett nővel kezdeni...


Én megtaláltam az igazit, aztán kikészítették idegileg, akik irigykedtek ránk, és nem mer velem szóba állni. Ez van, de csak azért, hogy legyen valakim, nem jövök össze senkivel, csak ha szerelem is van.


Amúgy valaki egyszer azt mondta, hogy a jó pasik vagy házasok, vagy homokosok, vagy papok... :-)

2010. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

....na igen, homokosok...;)

nem keseredtem el, csak mondom, tegnap az a pasi, vigyorogtunk egymásra, de semmi több, jó lenne ilyen értelmes, jóképű férfiakkal többet találkozni, persze NO feleség!

2010. szept. 21. 13:19
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, minden jó pasinak van már felesége ekkor. Az ismerőseim közül annak nincs komoly kapcsolata, akivel gáz van...
2010. szept. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez egy kicsit demagóg duma. Én is 34 vagyok és nem vagyok foglalt. De nem gondolom, hogy gyíkom lenne. Egyszerűen még nem jött össze. Ez van.
2010. szept. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én is 26 vagyok, a férjem 34. 8 hónap után házasodtunk össze. És mikor megismerkedtünk már több volt mint 30, DE elvált volt, és az anyukájával élt.
2010. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

nem azt mondtam, h minden esetben hülye aki nem kelt el, csak azt h többségében ezek a pasik már nem annyira "jó játékosok".....elváltak és megkeseredtek, v anyával élnek.....stb. Persze akinek nem inge ne vegye magára ez szerintem alap, h nem háborodunk fel olyan dolgon ami kicsit sem igaz ránk.

Elég sok rossz példát láttam az anyával való függésre, pl olvasd el a csernus férfi c. könyvét, ott ez szépen is meg van fogalmazva......Persze nem azt mondom, h feltétlen el kell költözni ahhoz, h valaki független legyen, de az h valakinek van saját lakása és mégis anyuval együtt él egy kis panelben, ahelyett h egy kerülettel arrébb költözne......az gáz és ezt láttam a két szememmel!

köszi a válaszokat! nem akartam provokatív lenni, remélem nem bántottam meg senkit!

2010. szept. 22. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!