Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg minden jó pasi nős?

Tényleg minden jó pasi nős?

Figyelt kérdés

Volt egy nagy csalódásom, házasság, válás. Azóta érzékenyebb a szűröm. Vannak pasik körülöttem, de valahogy az aki megfelelne minden téren általában már családos ember. Nálam szóba se jöhet egy ilyen kapcsolat, főleg azért mert ott halna meg a "tökéletes" kép, ha velem csalná a feleségét, esetleg miattam hagyná el. 26 vagyok, vékony, csinosan öltözködöm és nekem a 30 feletti (ált 34) pasik jönnek be. Tegnap is összefutottam egy ilyennel és szomorúan konstatáltam, h jó lehet a feleségének!

Ennyi idősen meg már ha valaki nincs komolyabb párkapcsolatban, házasságban annak van valami "gyíkja" (bocs, egyik barátom hívja így). Vannak még facér pasik ennyi idősen, akik az igazit várják?


2010. szept. 21. 12:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Csak egyszer találkozz egy korodbelivel, akibe beleszeretsz és azután nem kor szerint fogod megválogatni a pasikat.
2010. szept. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

Mi is egy idősek vagyunk kb a pasimmal, vőlegényemmel és minden remekül működik..

szerintem ne az ennnyivel idősebbeket keresd..

2010. szept. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
lehet igazad van, de én ennyi idős pasikban érzem azt h ott tartanak lelkileg ahol én.....persze azért úgy gondolom egyenlőre olyan 36 lenne a határ életkorban, mégsem az érett 50-es a favoritom......:)
2010. szept. 21. 12:22
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
fiatalabb vagyok mint te, de nekem a 30 felé tendáló korosztály jön be, és biztos megvan valahol az Igazi neked is, meg nekem is, de tény h vagy nős vagy egyáltalán nem akar komoly kapcsolatot, szóval elég hosszadalmas annak az Igazinak a keresése, de nehogy elkeseredj, akkor jön majd talán, amikor nem is számítasz rá, ez h*lye közhely, de valami lehet benne.
2010. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

igen, tudom h majd egyszer csak ott áll előttem....:)

Nem vagyok rágörcsölve egyáltalán, csak tegnap gondolkodtam el azon h vajon hol lehet az én komoly és fantasztikus pasim és hogy jön e már a kanyarban...;)

Egyébként jól kijövök a pasikkal, az "idősebb" korosztály sem úgy tekint rám mint egy kis fruskára, csakhát kevés az ilyen pasi és mégkevesebb a független.

2010. szept. 21. 12:41
 6/19 anonim ***** válasza:
Az én férjem mindenképpen. :)
2010. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
jaj, ez nagyon aranyos volt...:)
2010. szept. 21. 12:46
 8/19 anonim ***** válasza:

*Vannak még facér pasik ennyi idősen, akik az igazit várják?


Hadd kérdezzek valamit, de minden rosszindulat nélkül. TE személy szerint vártál 34 éves korodig az igazira?

Hát kb. ez a válasz a kérdésedre.


Amúgy, ha valaki azt válaszolná, hogy igen, itt vagyok, 34 éves, nincs párkapcsolatom, te azt mondod, gyíkja van.

Most akkor legyen kapcsolata vagy ne?

2010. szept. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
nem, nem mondanám h "gyíkja" van, csak láttam annyira durva példákat.....anyuval él.....stb....nem azt mondtam, h elvált ne legyen, csak ne legyen felesége.....szerintem nem nagyon értettél meg!
2010. szept. 21. 13:00
 10/19 anonim ***** válasza:
Elváltak lehetnek. Az ő korukban nem kell, hogy te légy az első szerelmük.
2010. szept. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!