Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jogos 8rövid a...

Szerintetek ez jogos 8rövid a kérdés )?

Figyelt kérdés
7 órám volt ma utána fél 3 negyed 7 ig edzés hazaértem leültem tanulni erre elkezd anyám pasija velem ordibálni hogy takarodjak le fát pakolni mondom nem megyek mert tanulok.. és akkor nekem jött és elkezdett ütögetni. :S
2010. szept. 20. 22:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És mit szól ehez az anyukád? Mert egy ilyen esetben én biztos kivágnám a pasimat,ha a gyerekemet bántja,az fix. Miért nem ment ki az a tulok fát pakolni?
2010. szept. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
És mi van akkor, ha a gép előtt tanul, és szól a zene?Este 7-kor ért haza, nehogy már a herebárónak a kedvében keljen járnia!Az én fiam 17 éves, addig amíg jó jegyeket hoz haza, addig azt sem bánom, ha fejen állva tanul, vagy bömböl a zene, vagy a barátnőjével zárkózik be.Nem csicska kellett a házhoz, mikor világra hoztam.Persze besegít a kertben, kérnem sem kell, talán ezért, mert nem is akarok uralkodni rajta, sem én sem az apja.De hogy egy idegen f@sz az én gyerekemet ugráltassa, vagy ütlegelje, olyan nem történhetne meg, mert úgy vágnám ki, mint a macskát sz@rni...
2010. szept. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudjál, de én anyád pasiját páros lábbal b@sznám ki az ajtón, mert ebből szerintem nem lesz jó vége ! NEM JOGOS !! Attól hogy nálatok lakik (ha jól veszem észre) az még NEM jogosítja fel semmire, pláne nem az ilyenre. Szerintem sürgősen beszéld ezt meg anyukáddal.

Az meg hogy anyukád "pasija" meg főleg felháborító, főleg az hogy a "párja" gyerekét csicskáztatja. Ha iszik akkor anyukád meglehetősen rosszat választott, ha agresszív akkor méginkább.

Meg mi az hogy "takarodjál le..." ?? Nah ha velem ez történne nemhogy beszámolnék róla anyámnak, de páros lábbal rúgnám a "kedves pasiját" azon a bizonyos szervén és megmondanám neki a magamét. Mit képzel ez? vagy hol él ez?

2010. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!