Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történne ha kiderülne?

Mi történne ha kiderülne?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy mindeki körülöttem él utál engem...

Egy nagyon jó családban élek a szüleim együtt kb. 2.5-3 milliót keresnek havonta viszont úgy érzem utálnak engem, szerintem nem is akarták hogy megszülessek...

Minden nap étteremben eszek legmenőbb ruhákban járok viszont ezen kívül a szüleim utálnak ahoz képest hogy a nőveremet hogy szeretik. Szó nélkül vettek neki egy házat ahol tanul, egy autót stb.

A jegyeim is rendben vannak 4-5 az összes jegyem, de nyár kezdete óta egész nap tanulnom kéne szerintük én nem csinálok semmit és naponta füvet szívok.Nem tudom szerintem függő vagyok és ezzel nem tudok mit csinálni mert egyszerűen kell minden nap...

Amióta füvezek nem szólok senkihez egész nap fekszek az ágyaban, de én nagyon élvezem:)

Viszont ha ez egyszer kiderülne valahogy akkor nem tudom hogy mit csinálnának...



2022. júl. 4. 14:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Mióta füvezel?
2022. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Ha én lennék a szüleid helyében, szakiskolába küldenélek, hogy minél hamarabb legyen szakmád, aztán ahogy ezt megszerzed és betöltöd a 18-at, elengedném a kezed, keress csak lakást meg munkát magadnak és élj meg abból. A szüleid sem heverészéssel keresik a pénzt!
2022. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Szép életet adtak neked a szüleid, mégse vagy boldog. Nem lehet, hogy te állsz rosszúl hozzá?
2022. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
1# kb. másfél hónapja napi szinten
2022. júl. 4. 14:53
 5/18 anonim ***** válasza:
25%

"szüleim együtt kb. 2.5-3 milliót keresnek havonta"


Hát ez nem rossz, de messze nem gazdagság. Ez egy nagyon erős középosztály, ahol megengedhetsz magadnak egy új autót zsebből, illetve egy ház törlesztőt önerővel. Ezt a legújabb ruhákat, meg minden nap étteremben eszel biztos kamu, mert ebből a pénzből ezt nem csinálod meg, ha rendesen van kezelve a kassza és megtakarítás is van :D


A kérdés szerintem kamu a fentiek miatt. Merő véletlenségből pontosan tudom milyen az élet ennyi fizetésből, és nem olyan ahogy te azt leírtad.

2022. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
2es valószínűleg a kérdező s ilyen lenne ha nem érezné a kivételezést a nővére irányába, és a szülei foglalkoznának vele.
2022. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
5# nem tudom nekem kb. fél éve azt mondták ennyit kersnek
2022. júl. 4. 15:07
 8/18 A kérdező kommentje:
6# Miről beszélsz? :D
2022. júl. 4. 15:14
 9/18 anonim ***** válasza:
24%

6# Miről beszélsz? :D


Arról amit leírtál.....

2022. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Lehet nem kéne füvel kezdeni, aztán ki tudja mi jön utána... Inkább most letenni.
2022. júl. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!