Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak,20 eves fiam se...

Mit csinaljak,20 eves fiam se nem tanul se nem dolgozik?

Figyelt kérdés
eddig az edesapjaval lakott,elvaltunk mar 2 eve o ott maradt vele ,de sajnos tanulni nem tanul munkat azt mondja nem talal.most szeretne hozzam koltoni,de az uj paromnak nem tetszik az otlet,azt mondja itt is csak napot lopja majd.hogy tudnek segiteni neki hogy vegre dolgozzon?
2010. szept. 20. 20:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Érettségi után én is otthon voltam egy évet, szüleim támogattak, nem rúgtak ki innen. Pontom kevés volt egyetemre, de nagyszülők összedobták a pénzt így mehettem kötségtérítésesre, most pedig átvettek államilag támogatottra. Kérdezd meg fiadtól melyik szak érdekelné legjobban és hadd járjon oda, egyetem alatt megkomolyodik.
2010. szept. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!