Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idos koraban vegyek a...

Mennyi idos koraban vegyek a gyerekemnek mobil telefont?

Figyelt kérdés
Mikor lesz ra szuksege, ti mikor kaptatok mobilt?
2008. dec. 20. 02:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Koszi mindegyikotok valaszat!
2008. dec. 20. 11:19
 12/17 anonim ***** válasza:
27%
hát bocsi, de számomra leellenőrízhetetlen forrásból , de egy számomra szavahihető ember azt mondta, hogy a mobiltelefonok túlzott használata jóindulatú agydaganatot okoznak. Sajnos nem tudom, hogy biztos-e, de ha így is van, nyilván a cégeknek nem érdeke, hogy erről ne tudjanak a potenciális vevők... Úgyhogy én 70 év felett javaslom :)
2008. dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%

utolsó válaszadóval értek egyet de addig úgysem fogsz várni, és ma már olyan mobilokat gyártanak, hogy nincs káros hatásuk/nagyon elhanyagolható.

Én másodikos koromban kaptam az első telefonomat, az edzés miatt, 10 éve, de nem nagyon tudtam használni mert már akkor is 4 éves használt telefon volt, folyton szétesett meg sok baj volt vele.

2008. dec. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%

Szia.Én 16 voltam,9 éve,mikor az elsőt kaptam a keresztszüleimtől,feltöltőkártyásat,akkor mentem középsuliba,koleszba,havi egyszer tölthettem fel,ami miatt nagyon vigyáztam,kinek és mikor telefonálok,már volt bennem annyi tudatos spórolás.A nagy fiam most 13(a férjem előző házasságából született,de a fiamnak tekintem),neki tavaly vettünk először,de természetesen rá egy hónapra el is lopták tőle a suliban annak rendje és módja szerint,mi pedig közöltük,hogy fél évig nem kap másikat,pont jött a szülinapja fél év múlva,megkapta a következőt,havi egyszer töltjük neki is,ha szeretne valamit,megcsörget,visszahívjuk,és van amikor 3 hónapig is bírja a kártyán levő összeg.Sztem az aktuális életkor a mai fiatalságot nézve 13 év,előbb felesleges.


Boldog Ünnepeket!!!

2008. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
47%
En 8 eves voltam amikor eloszor kaptam..
2008. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
66%
Én 1.osztálos koromban (6 évesen) kaptam, de csak a rajta lévő játékokkal játszottam. Én a 8 éves kort ajánlom.
2009. dec. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én 8 évesen kaptam
2023. szept. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!