Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság még ez vagy mit kéne...

Barátság még ez vagy mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

férfi vagyok van 1 női barátom vagy már nem is az

szóval sokat segítek neki amibe tudok de ő nem igazán

hatja ez meg pl olyanok hogy múlt hét szerdáján kért segítséget (pénzt orvosra) mondtam adok amíg oda nem adtam addig hívogatott hogy mi van velem hogy telt a napom kaját készített nekem stb ahogy oda adtam azóta telefont-se veszi föl nem is hív de ez egyre többször van így aztán megint segítség kell és megint hív kedveskedik de aztán megint semmi szerintetek mit kéne tennem régen nem így volt


2010. szept. 20. 11:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

az ilyen nem barát.Akkor segítsenek neki a régi jól bevált barátai.Ha velük eltud menni discoba : )

Amit leírtál abból azt vettem le,hogy kihasznál,benyal neked az elején meg a végén és utána se puszi se pá.

Szerintem hagyd,bármennyire is nehéz.

2010. szept. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nincs férfi és nő között barátság????régebben én is azt hittem hogy van?de akik pasik barátaim voltak mind rám hajtottak egy ídő után...pedig én okot sem adtam rá...amúgy a csaj csak kihasznál...ennyi!
2010. szept. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"söt pénze sem de majd minden héte látom valakivel a discóba de velem sosem jönne el még ha meghívom se azt mondja ha együtt látnának minket már azt mondanák járunk kérdem tőle a töbi férfival nem mondják ezt? á azok régi barátaim feleli pedig van életársa es gyerekei minta anya"


Már bocs, de amit itt leírsz, az kész káosz.


Ennek a nőnek nincs pénze, minden héten discoba jár különböző pasikkal, miközben élettársa és gyereke is van és szerinted az ilyen "minta anya"????

Azt is írod, ha kell neki pénz, akkor körbeugrál, ha adsz neki, utána észre se vesz.


Mi azon a nehéz, hogy egy ilyen nővel megszakítsd a kapcsolatot??????

2010. szept. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!