Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum és mamám rosszul gondolják?

Anyum és mamám rosszul gondolják?

Figyelt kérdés
Mamámnak volt egy testvére aki meghalt az idén Május 12-én. 54 éves volt. És annak a testvérének van egy lánya, és a lányának a fia ballagott most 8.dikbol vagyis a mama testvérének unokája ballagatott. És mulattak, táncoltak, persze mi nem mentünk el sem anyámék sem mamáék ..és anya meg mama mondták tiszta szégyen, ilyet a családban még nem csináltak hogy 1 hónapja hogy meghalt a testvére és a gyerekei már is mulatnak legalább fél évet varhattak volna ... mondjuk tényleg csúnya dolog. Meghalna Anyum vagy mamám akut imádok szeretek és mulatnek egy hónapra legalább 1 évet várnék a bulikkal. Ha annyira szerették volna nem mulatnának 1 hónapra halála után...
2022. jún. 18. 22:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha valaki elveszítette egy szerettét, akkor szerinted 1 évig köteles fekete ruhát hordani és mosolyogni se mosolyoghat? Vagy szerinted, aki egy nap kicsit feledi a gyászt, az a többi napon nem roskad magába?
2022. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Te, anyád, meg nagyanyád foglalkozzatok a magatok dolgával. Nem tudom hány éves vagy, de még korai, hogy ilyen megkeseredett vénasszonyt játssz.

Attól, hogy valaki meghal, nem kell egy évig gyászszertartást játszani. Az élet folytatódik. A ballagást megünnepelni nem azt jelenti, hogy nem szerették.

2022. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Hova fajul ez a világ 😢, borzalom. Régen nem így volt. Mikor meghalt a másik nagymamám ott apum meg a testvére és a Menyei bizony egy évig hordták a feketét és nem volt abban az évben karácsonyfa. Ennyi tisztelet jar neki! De ma már ez sem számít. Olyanok is vannak hogy elválnak férj és feleség és újra megházasodnak közbe meg beszélnek egybe járnak a volt exükkel akkor jó hogy már nem nyomjak négyesben. Istentelen világ. Jézus is mondta az utolsó időkben kihal a szeretet


Jó hogy már mikor meghalt nem táncoltak a temetesesen durva.

2022. jún. 18. 22:55
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Az is elég durva, hogy valakinek 54 évesen már ballagós korú unokája van 😯
2022. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Te a saját nagyanyád tetszik lenni? Nem áll jól a néninek! Amúgy a hulla mit kezdjen a tisztelettel?
2022. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Miért nem jöttem rá egyből, hogy te ilyen szentfazék vagy? Gondolom minden nap ott vagy a templomban is.

Amúgy meg. FOGLALKOZZ! A! MAGAD! DOLGÁVAL!

2022. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
És most őszintn miért kell a más dolgával foglalkozni? Ha neked ez nem fér bele akkor te máshogy csinálod enyni az egész.
2022. jún. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Meghalt apukám, és volt karácsonyfa és éltem tovább az életem. Ennek semmi köze a szeretet hiányához, a fekete ruha csak külsőség. Nem számít. Nem hordtam feketét egy napot sem.

A gyerek ballagását felesleges tönkretenni. A halottat nem hozza vissza. Ha én meghalok, biztos, hogy nem szeretném, hogy miattam a család egy évig ne élje a normális életét.

2022. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Troll vagy! Hogy a nagyanyád így látja, az még elmegy, de hogy te is.... Kizárt. Vagy ennyire átmosták az agyad, vagy tényleg csak egy béna troll vagy. Az élet megy tovább, tiszteletet a halottnak meg nem azzal adsz, ha minden nap szarrá bőgöd magad, meg otthon ülsz 0-24 feketében...
2022. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

Aki meghalt, remélhetőleg a mennyországban van, ahová egész életében igyekezett. Tudod, örök boldogság meg minden.

Miért irigyelné az itt maradt unokától a ballagási bulit? Ha ez a fiú olyan lelkiállapotba került volna a nagymama halála miatt, hogy nem akar elmenni a ballagásra, azt is mindenki megértette volna. De ha el akart menni, hát menjen. És ha a szülei részt akartak venni az örömében, én nem kárhoztatnám őket érte.

Egyébként meg, ha most fejezte be a 8. osztályt, azt hogy lehetne fél év múlva megünnepelni?

2022. jún. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!