Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartanátok a párotok testvérei...

Tartanátok a párotok testvéreivel ezek után a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Facebookra gúnyolódásból képeket töltöttek fel az üzenőfalukra, amin ők vannak és ugyan olyan testhelyzetet vettek fel mint én egy képemen és alá mindenféle becsmérlő mondatot írtak.

Az volt a bajuk, hogy nem hívtam meg őket a diplomaosztómra (csak a szüleimet és anyós-apóst hívtam mert nem akartam nagy felhajtást) és, hogy elmentem nyaralni horvát országba.


2022. jún. 10. 18:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Ez nagyon gáz.
2022. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Nem.

Egyébként hány évesen ilyen hülyék, és a barátod mit szólt ehhez?

2022. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Irigyek. Egyszerűen nézz át rajtuk, mintha nem is léteznének. Természetesen fb-ban és hasonlókban tiltsd le őket.
2022. jún. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Én a barátommal is szakítanék, mert nem állítja le őket, nem véd meg.
2022. jún. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

A Facebookon letiltanám őket egy darabra és kész.

A nyaralással kapcsolatban meg elmondanám nekik így, amit ide nekünk most leírtál, és közölném, hogy ez most így sikerült. Mi volt a bajuk a nyaralásoddal? (Hogy Horvátországba mentél és nem Balatonra? - mondjuk utóbbi szerintem sokkal drágább mostanság, vagy hogy nem vitted őket magaddal? - utóbbira közölném, hogy figyeljetek, nem állok úgy anyagilag, nem vagyok milliárdos, de még csak multimilliomos sem, hogy x plusz embert (minimum 2, az általad használt többesszám miatt) a saját kontómra meg tudjak hívni. Ha meg kifizetik (kifizették volna) a saját részüket, nos, akkor nem lehet más érved, csak az, hogy egyedül akartál menni, vagy le volt beszélve a barátaiddal, hogy most így mész/mentek, és ez már így alakult.


Még nagyon-nagyon messze van a nyár vége, 1-2 napra simán le lehet jutni Horvátországba, ha nem filléres anyagi gondokkal küzdötök, de akkor nem is ilyen témában született volna ez a kérdés.

2022. jún. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem veled van a baj. A párod mit reagált erre?
2022. jún. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Én vagyok a férfi a történetben. 42 és 46 évesek a "fiúk". A húguk 29 éves, aki a párom. Ő azóta nem tartja velük a kapcsolatot, ahogy én sem, de most lesz a fiuk ballagása és meghívott minket, ő el fog menni, de én nem. A testvérei is ott lesznek.

Én le is tiltottam őket facebookon.


A nyaralás szerintem azért fájt nekik mert nekik nincs rá pénzük. Én sem vagyok gazdag, de összegyűjtögettem rá a pénzt túlórákkal. Soha nem kérkedtem, dicsekedtem feléjük.

2022. jún. 10. 18:27
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
A párod jól reagált, bár a ballagásra se mennék el a helyében.
2022. jún. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Ez legfeljebb 10 éven aluliaktól elfogadható viselkedés (de leginkább azoktól sem). Tiltanám és szóba sem állnék vele míg nem kér bocsánatot.
2022. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Tiltsd le őket! Mi ez az ovis szintű bullying? Nincs jobb dolguk lassan öreg emberként?
2022. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!