Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék (bőv. Lent)?

Mit tehetnék (bőv. Lent)?

Figyelt kérdés

Jött egy új lány az osztályunkba (a c-sek közül), és mindenki jófejnek tartja. Én is annak tartottam, és szerettem volna vele barátkozni, de eddig elég népszerű voltam (pedig nem voltam nagyszájú), és engem ellenségnek, vagy riválisnak tekinthetett, nem is tudom. Szóval velem tök bunkó, és igyekszik ellenem fordítani a többieket. És úgy látszik, sikerül neki. Amikor ő beszól, azt nem hallja senki. De amikor néha visszavágok valamit (fele annyira se durvát, mint ő nekem), akkor kiveri a nagy balhét. Múltkor leöntött levessel az ebédlőben. Megkérdeztem jó hangosan, hogy ez mire volt jó, erre kaptam még egy adagot... ő meg kapott krumplistésztából a hajába villával... Szóval így kezdődött, és az igazgatóiban kötöttünk ki. Nekem kellett feltakarítanom, mert ezt elvileg mindkettőnknek szabták ki, de ő lelépett sírni az osztálynak, hogy én mekkora egy szemét vagyok. Visszamentem, és megkérdeztem, hogy hol a francban volt, erre valaki beszólt, hogy "még elvárnád, hogy takarítson UTÁNAD". Az ő levese volt a földön. Részletkérdés. De nem tudok mit csinálni. Beszéltem a régi osztálytársaival, azt mondták, nagyon nem tudok mit tenni, mert az osztályában csak egy "menő" lehet, és aki ezt nem ismeri el az első perctől kezdve, annak lőttek.

Hát ennyi. Tudom, vannak ennél rosszabb dolgok is, de én most ezt szeretném megoldani. Segítsetek!

16/l


2010. szept. 18. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Az a bajod neked hogy menő akarsz lenni. Tiszta gyerekes dolog. Iskolába tanulni jár az embere, az olyanok meg nem igazi barátok akik ellened fordulnak. Belehalsz ha nem vagyok menő csak éled az életed mint egy normális ember?
2010. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
62%
Engem az egész suli utált. Nem tudom mit tegyél, de ne gyerekeskedjetek 16 évesen főleg kajával? Hmm... Szerintem leckéztesd meg valamivel. Csinálj valamit amit senki nem látott, de úgy, hogy a szálak hozzá vezessenek. Ha valaki ennyire gylöli a körülötte lévő embereket már ebben a korban akkor nagyon szemét felnőtt lehet a későbbiekben. Ha van esetleg még valaki aki melletted áll akkor ketten vagy többen leckéztessétek meg, tanulja meg, hogy néha veszíteni is tudni kell.
2010. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon gyerekesek vagytok mind ketten...

tenni akarsz valamit?Legyél okosabb,és ne foglalkozz vele..

ennyi

2010. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
először is jó kategóriába kéne írd a kérdésed...
2010. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ne érts félre, első. Én éppen ezt szeretném. Hogy éljem az életem, mint bárki más, és ne utáljon mindenki. És ne öntsenek levest a nyakamba.

És nem érdekel, hogy a másik lány milyen népszerű, csak velem tök bunkó, és ezt az úgynevezett /"barátaim/" nem veszik észre.


Nem is szeretnék "menő" lenni, eddig se voltam, de ő ezt nem hajlandó tudomásul venni.


melyik kategóriára gondoltál?

2010. szept. 19. 15:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg levegőnek nézni. Az ilyenek csak azt akarják látni, hogy valamit sikerült kiprovokálni a másikból, de ha következetesen nincs reakció, akkor hamar le fog kopni.

Egyébként 16 évesen kajával dobálózni? Na, komolyan...

2010. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, meglátom mi lesz.
2010. szept. 24. 23:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!