Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek?! (Kérdésed túl...

Mit tegyek?! (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

apám állandóan iszik. amikor kijózanodik max. 2 hétig bírja.

már 4-5 alkohol elvonó kúrán volt úgy ,h begyulladt a hasnyálmirigye és el kellett vinni mentővel. amikor józan egy kedves ember de amikor részeg egész más. egyszer betörte az ajtóm ablakát részegen mert bezártam az ajtót mert féltem... most is részeg. állítólag a szomszédnak ment segíteni.. de a szomszéd leitatta. most itt veszekszik velünk a szomszéd ,h "Nem részeg!" pedig szerintem nem egy bort ivott meg. és itt pofázik nekünk (már nem tudok szebbet mondani.)ő nem tudja ,hogy mit éltünk át 14 évig... és mégis magyaráz. nem tudja ,h mit éltünk át.. nem volt pénz mert elitta és vmikor kajára nem volt az egész város előtt megalázott..stb.. és most a szomszéd magyaráz ,h feljelenti anyámat becsület sértésért pedig apám már dülöngélt az alkoholtol!!!

nem bírom!!! máshová nem tudunk menni!! legszívesebben végeznék magammal de nem hagyhatom magára anyut.

most is itt van a szomszéd és mindig szövegel.

áá.. bocsi a helyesírási hibákért.


14/L


2010. szept. 17. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én anyukám megfenyegette aput ha mégegyszer a szomszédhoz megy inni, beadja a válópert.

Inkább élünk kettesben, nyomorban, mint 3asban és félelemben.

Szerencsére apunak megjött az esze.

2010. szept. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

var.1. szülők elválnak, elköltöztök

var.2. ugyanez megy, még legalább 10 évig


vedd lazára, mert egyik sem egy sétagalopp, annyit meg nem ér, hogy kiakaszd magad rajta és tönkremenj.

2010. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de nem tudunk sehova se menni. akkor meg ,hogy? a lakásunk meg nem ér annyit ,h 2 felé tudjunk költözni. másrészt ha apám el is menne innen akkor is mi lenne vele? az utcán kötne ki.. mert egy alkoholistát senki se fogad be még a barátai sem. másrészt csak mi vagyunk a családja mert amikor a mamája meghalt akkor neki kellett kifizetnie a temetést és a testvérei szartak rá.. meg már nem egyszer próbáltak kisemmizni minket..
2010. szept. 17. 19:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én semmi okosat nem tudok mondani, de azt javaslom, hogy keresd meg a családsegítő hivatalt a városotokban, ott biztos tudnak majd segíteni nektek.
2010. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!