Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Műköröm miatt haragudhat rám?

Műköröm miatt haragudhat rám?

Figyelt kérdés
Bocsánat, hogy ide írom ki a kérdést, de ez végül is passzol ide. Két hét múlva 18 éves leszek, és találtam véletlenül a neten egy lányt, aki ingyen, majd potom pénzért csinálna nekem műkörmöt. Nagyon csúnyák a körmeim, folyton rágom őket, igazán nem esztétikus. Egy teljesen szolid, rövid, francia műkörmöt szeretnék, olyat, aminél nem feltűnő, hogy nem igazi. Anyukámnak mondtam már múltkor, meséltem róla, de nem reagált rá, akkor azt hittem, hogy nincs különösebb véleménye, de most pl. mondta, hogy ezt és ezt reggel is el tudom intézni, holott mondtam neki, hogy holnap megyek a lányhoz. Nem az ő pénzéből csináltatom, dolgozom hétvégenként. Ti beleszólnátok? Haragudnátok érte? Köszönöm a válaszokat előre is!
2010. szept. 17. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem hogyha haragszik valamiért, akkor az pont a műköröm lenne :)
2010. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan csináltasd meg. Amíg nekem is volt műkörmöm, nagyon szép lett körülötte a bőr, mert nem tudtam rágni. De sajnos nincs rá pénzem, így marad a lakkozott köröm, de sajnos vissza szoktam a rágásra és nagyon csúnya, fáj is.
2010. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Lehet,hogy azért.Ki tudja milyen anyagi gondjai vannak,neked meg a műkörmön jár az eszed.Én is berágnék.

De ne itt kérdezősködj,mert kevés ahhoz a háttérinfónk,hogy rálátásunk legyen az életetekre.

Inkább szépen kérdezd meg anyut,hogy haragszik-e,vagy csak a cipő szorította reggel a lábát,hogy olyan savanyú arcot vágott?:)

A kommunikáció csodákat tesz egy családban. :)

(És ezt nem bántó szándékkal írtam)

2010. szept. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Nem hiszem, hogy haragudna rád ez miatt, főleg ha a saját pénzedből csinálod. Viszont: nekem ugyan csak egyszer volt műkörmöm(szintén francia, mivel nekem is csúnyák a körmeim) de amikor leszedtem valami hihetetlenül csúnya lett. Csak akkor csináltass műkörmöt ha elhatároztad, hogy akkor most legalábbe egy évig, x időnként megcsináltatod mert nagyon csúnya lesz. Bocsi, hogy belementem...:)


L/18

2010. szept. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem szólnék bele, viszont nekem amúgy nem jön be egy lányon a műköröm(nem tudom, a barátod hogy van ezzel)...


17/F

2010. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A barátomnak tetszik, nyilván nem egy fél kilós 5 cm hosszú karmot szeretnék :) De a saját körmöm siralmas.

Amúgy mint írtam, ingyen van, utána pedig anyagáron, amit saját keresetből fizetek. Sokszor felajánlom, hogy adjak-e nekik pénzt erre-arra, de sosem fogadják el. Ezek után úgy gondolom, hogy ha nekik nincs rá szükségük, és minden iskolai pénzt elrendeztem, a saját magam által megkeresett pénzről én rendelkezem. Nem ez a gondja, az biztos, nem irigylik tőlem, ha szeretnék valamit. Nem tudom, sok dologban érdekes a felfogása, gondoltam hátha van így más is.

Minden választ köszönök! (amúgy szoktunk kommunikálni családon belül, de úgy gondolom, ha valamit elmondtam egyszer, nem kell(ene) kétszer, de ezek szerint ki tudja)

2010. szept. 17. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!