Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért velem történik meg...

Miért velem történik meg mindig a legrosszabb?

Figyelt kérdés
Kezdeném hogy egy 12 éves lány vagyok...12 évesen nagyon sok mindent felkellett dolgoznom és életemben is...3 éves volt mikor apukám és anyukám elváltak anyuval élek apához 2 hetente járok 2 napra.De apánál 7-8 hónapja észrevettek egy daganatot a vastagbelén...rosszindulatút..nagyon kiakadtam sírtam, majdnem összeestem...mikor apánál megtudták ezt a szörnyűséget papónál is észrevettek (apu apukájában) papó hamar felépült viszont apukám 7 hetet korházban töltött...végre kiengedték és hízik is...mert nagyon vékony volt...de most kiderült hogy papón megint észrevettek a veséjén valamit..pontosan nem tudom mi...lehet áttét...nem beszélve arról hogy amikor aput műtötték volt valami a mályán is amit kivágtam...hogy mi volt nem tudni...de miért csak velem tölrténik meg ilyen?? annyira nem szeretek élni...minden családtagom beteg...ja és az orvos megmondta papónak hogy minden fiú unoka-gyerekbe benne lehet...bennem nincs hisz lány vagyok de van egy 16 éves tesóm és apukámnak is egy testvére..de nem mennek el megnézetni magukat...nem birom ezt már tovább...segítene valaki? normális válaszokat
2010. szept. 17. 17:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mondják, hogy a baj sosem jár egyedül... sajnos. Próbálj optimista maradni, mondogasd naponta többször, hogy mostantól már minden jobb lesz. Hátha bejön.
2010. szept. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!