Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért velem történik meg...

Miért velem történik meg mindig a legrosszabb?

Figyelt kérdés
Kezdeném hogy egy 12 éves lány vagyok...12 évesen nagyon sok mindent felkellett dolgoznom és életemben is...3 éves volt mikor apukám és anyukám elváltak anyuval élek apához 2 hetente járok 2 napra.De apánál 7-8 hónapja észrevettek egy daganatot a vastagbelén...rosszindulatút..nagyon kiakadtam sírtam, majdnem összeestem...mikor apánál megtudták ezt a szörnyűséget papónál is észrevettek (apu apukájában) papó hamar felépült viszont apukám 7 hetet korházban töltött...végre kiengedték és hízik is...mert nagyon vékony volt...de most kiderült hogy papón megint észrevettek a veséjén valamit..pontosan nem tudom mi...lehet áttét...nem beszélve arról hogy amikor aput műtötték volt valami a mályán is amit kivágtam...hogy mi volt nem tudni...de miért csak velem tölrténik meg ilyen?? annyira nem szeretek élni...minden családtagom beteg...ja és az orvos megmondta papónak hogy minden fiú unoka-gyerekbe benne lehet...bennem nincs hisz lány vagyok de van egy 16 éves tesóm és apukámnak is egy testvére..de nem mennek el megnézetni magukat...nem birom ezt már tovább...segítene valaki? normális válaszokat
2010. szept. 17. 17:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kivágtak:)
2010. szept. 17. 17:10
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Látszik, hogy fiatal vagy még.

Hidd el, lesznek még az életben kemény pillanatok, amikre nem készülhetsz fel előre és el kell viselni. Ez az élet. Én 12 éves voltam, mikor apum minden előzetes betegség nélkül meghalt. A szüleim váló félbe voltak. Egyik nap még jött anya munkahelyére, ( a válásig minden nap oda járt, itt találkoztunk,), másnap pedig értesítettek, hogy meghalt. Ne drasztikusan fogd fel, Apukád él, ahogy a papád is. Lefogják győzni, hinned kell benne. Tudom nem könnyű így tizenévesen, de az élet fájdalmai nem csak a felnőtteket érik. Tölts minél több időt a családdal, tudast, hogy mennyire szereted őket, és ami a legfontosabb, mindig hinni kell a legjobbakat.

2010. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

most írhatnék Neked ilyen közhelyeket, hogy "próbálj erős lenni" meg hogy "nem te vagy az egyetlen, akinek betegek a családtagjai". de ezzel nem mennél sokra. szerintem keresd fel a háziorvosodat, mondd el az aggodalmad neki. ha ő is úgy látja, beutal egy pszichiátriára (nem csak a hülyék járnak oda, nyugi) és ott megfelelő kezelést kapsz, már az is sokat jelent, hogy elmondod a dokinak a kétségeidet. a Te korodban nem kellene még ennyire "mellre szívni" a dolgokat, kérj segítséget mihamarabb. ja és addig próbálj kikapcsolni kicsit -jóga, meditációs zene, stb-

ha úgy érzed, nem bírod tovább, mihamarabb irány a doki! és szorítok Neked, hogy minél hamarabb rendbe jöjjenek a családtagjaid.

2010. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nyugi!

Vannak olyan betegségek, amik genetikailag továbbadhatók. SZóval nem kell nagyon parázni, mindenki figyeljen magára (és egymásra) menjenek el időben szűrővizsgálatra és nem kell félni!


Amúgy nyugodj meg, egy ilyen rossz hullám sorozat után, általában jó is szokott történni...csak lehet annyira el vagy most kenődve, hogy észre sem veszed!


Fel a fejjel! Okés?

2010. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm aranyosak vagytok...
2010. szept. 17. 17:19
 6/11 A kérdező kommentje:
oks...köszönöm:)
2010. szept. 17. 17:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Minden rosszat jó követ!
2010. szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

elfelejtettem írni az előző hozzászóláshoz azt, hogy a betegségre való hajlam nem azt jelenti, hogy biztos hogy beteg lesz. HA beteg lesz a tesód, és apud, papód :) és ha járnak rendszeresen szűrővizsgálatra akkor még idejében nyakon csíphetik / csíphetitek!


Vedd a dolog jó oldalát: kiderült, hogy ez egy genetikai módon átadható betegség, így apud és a tesódnak is adott, hogy jobban figyeljen magára ilyen szempontból. (értsd úgy, hogy lehet pár év múlva bekövetkező katasztrófától - pl apud elvesztése - sikerült megmenekülnie, mert most már jobban fog figyelni magára... Ilyen szempontból nem éri meg, hogy most derültek ki az ilyen dolgok? Na ügye, azért minden rosszban van valami jó is! :) CSAk légy pozitív!


Ez olyan mint akit megbírságolnak, hogy 70-el száguldozik, 50 helyett! Megbírságolják, az rossz ügye? pénzt kell befizetni... De ez egy arculcsapás is, hogy "hé itt az idő változtatni!". Gondolj bele, ha tovább száguldozik valaki 70-el, akkor lehet hogy valakibe beleütközik, aki ott azonnal meghal az az ártatlan akibe beleszaladt. Szóval a bünti tényleg olyan rossz? Csak egy apró arculcsapás, hogy figyeljünk oda jobban! Nemde?


Tudod, mély lélegzetvétel, és kitartás!

Bízz abban, hogy most már jónak is jönnie kell, nem lehet senki sem csak peches, sem csak szerencsés az egész életében...

2010. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

nem veled történtek a rossz dolgok, hanem a szeretteiddel... veled semmi nem történt.

próbálj érettebben hozzáállni, és mellettük lenni.. remélem meggyógyulnak!

2010. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Számítsd bele, hogy az orvostudomány fejlődik, a gyógyulási esélyek egyre jobbak. A másik meg, hogy AMIT ESZEL, AZZÁ LKESZEL! Tanuld meg az egészséges táplálkozást, és ahogy növekedsz, szokjál rá amennyire lehet, és amennyire lehet, a tesódat vagy esetleg a szüleidet is próbáld abba az irányba vinni. Nem könnyű, mert még kicsi vagy, nem fognak hallgatni rád, de atalán idővel...
2010. szept. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!