Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyukámmal?

Mit csináljak anyukámmal?

Figyelt kérdés

Farmeramázok és rendeltem farmaranyat mobilról, tegnap feltöltöttem a saját pénzemből a kártyám és most kiakadt, mert mondtam neki hogy rendelek, erre megengedte és 1 helyett 2-őt rendeltem és megnézte a telefonomat hogy mennyi pénz van rajta. 1680volt rajta a tegnapi 3000ből és most is éppen szid hogy mekkora egy bunkó vagyok, meg hogy nem látott még egy ilyen szemét embert mint én, és most is ordít a másik szobábol. A bocsánat kérés semmit nem segít.

Mit tudnék csinálni???

13/F Csak késöbb tudok választ írni mert most elkell mennem.

Hali


2010. szept. 17. 15:21
 1/10 anonim válasza:
93%
saját pénz az mit jelent? tőle kapott zsebpénz?
2010. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

De tudta anyukád, hogy mennyibe fog ez kerülni?

De ha megengedte akkor most mire hivatkozva kiabál veled? Azért mert 1 helyett 2őt rendeltél és erre már nem kértél engedélyt?


Amúgy meg... én is farmeramázok... ne rendelj farmaranyat, annyival nem visz előrébb a játékban, mint amennyit ráköltesz. Ez csak egy játék. Így kicsit lassabban haladsz majd, de megmarad a pénzed. És anyukáddal sem veszekszel emiatt.

2010. szept. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
szerintem ne aranyazz 1 helyet mindg ketőt von le nem csak farmerámánál hanem az osszes online játéknál ne éri meg ilynrepénzt elbaszni inkább rendelj egy pizzát :) had ordibáljon de sztem ne vegyél tobbet és mond meg neki h 2 von le általába mert zsidók errol nem te tehetsz
2010. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Ő már tudja, mit jelent a pénzt megkeresni, és az elköltését hasznos dolgokban látja jónak, mint a te ruháztatásod, felnevelésed, étel a családnak, ilyesmi.


Akár tőle van a zsebpénz, akár nem, neheztel azért, mert ilyen lehúzós netes szutykokra költöd ahelyett, hogy hasznos dologra fordítanád. Persze te most azt hiszed, hogy neked ez a hasznos, de két év múlva visszagondolva rájössz majd, hogy mennyire nem volt értelme, milyen jó is volna ez a pénz.

Óvatosan jegyzem meg, hogy ezért a pénzért egy minimálbéres akár fél napot is legürcöl.


Szerintem a fentiek tükrében érthető édesanyád idegessége, hogy (már most) szórod a pénzt, ahelyett, hogy magadnak vennél ezt-azt. Érted haragszik, nem ellened, tudod.

2010. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Ejj,te srác. Mondd meg anyudnak hogy tudod hogy hülyeség volt és legközelebb nem rendelsz. mást nem tudsz csinálni. Egyébként ilyenekre tényleg hülyeség pénzt költeni.Én is játszom s egy fillért sem költök rá,csak gondolj bele h pénzt költesz néhány képre meg programkódra. Inkább a haverjaiddal sms-ez :)
2010. szept. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

A Farmeramahoz nem kell farmarany,hagyd a rendelést a francba!Nem az életed függ tőle,hogy mikorra gyűlik össze a szög meg a deszka a "tojástojó területhez".:))

Anyunak meg igaza van,jegyezd meg,hogy nem szabad hagyni magad lehúzni a jövőben.(főleg ha türelemmel ingyé is hozzájuthatsz)

Tévéshopot nem nézel ugye??:))

2010. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ilyen hülyeségekért ki adni pénzt? te vagy a legbolondabb.de ha anyád tart el,akkor meg jogosan kiabál.kiabáljon addig,amig ilyen hülyeségeken játszol.
2010. szept. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem baromság 1ien szarra pénzt elbaszni

amugy mi a jó abba játékba ?van ezer sokkal jobb

jaés ha neked kéne lapátolással vagy fa vágással megkeresni a pénzt akkor erre nem költenél és máshogy gondolkoznál...

2010. szept. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

jaj már , 13 éves miért ne játszhatna.

nyilván valamelyik szülőtől van a pénz, azért zsebpénz a zsebpénz, mert a gyerek arra költi, amire akarja. majd megtanulja beosztani, de néha 1-2 dologra el lehet költeni, arra is, ami nem fontos. ez legyne az ő dolga. amint megkapta a zsebpénzt, automatikusan rá ruházódott a döntés joga a pénzzel kapcsolatbn.


sztem is hülyeség a farm pénz, mivel én nem játszom, ha ő meg ennek örül, miért kell elb...ni a másik örömét... (nem tudom, nekem apu mondja mindig hogy ez fontos. nem elrontani mások örömét., hadd játsszon. én is párszor elköltöttem a zsebpénzem, megmondta, hogy szerinte baromság, és ennyi. saját magam tanultam belőle, van, amikor igaza volt, van amikor nem, ill nekem nem tűnt baromságnak.)


28/N

2010. szept. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
most vettem 1x és tudta mennyibe kerül és a pénzt se tőle kaptam hanem nagymamámtól névnapra és abból töltöttem fel a kártyát. Na mind1 anyám most már normális, csak most szólt hogy felb@szták az agyát munkahelyén és azért volt ilyen, ugyhogy mostmár csend van. És köszi a válaszokat
2010. szept. 17. 20:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!