Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen furák velem?

Miért ilyen furák velem?

Figyelt kérdés

Megszületett a kislányom aki lassan 1 éves lesz.

Ez idő alatt sokminden történt . Sokszor kapok negatívumot leginkább a családtól. Teljesen be vagyok fordulva emiatt.

Úgy érzem a férjem rokonai 90%-a nem fogadott el (a maradék 10%-ot meg úgy semmi sem érdekli. )

Van olyan is akivel jóban voltam, viszont mióta itt a pici azóta nagyon bunkó. Nekik még nem sikerült a baba. Voltak ilyen megjegyzések is felénk és mintha irigység áradna belőle... de arról én nem tehetek hogy velük ez van. Sajnálom is nagyon őket.

Van aki állandóan megjegyzést tesz hogy " menj már innen a gyerek velem most elvan nem kellesz ide " ...

Vagy az idősebbek. Akik állandóan osszák az eszet. Arra hivatkozva hogy "felneveltem már X-Y gyereket, én már csak tudom mit hogy kell" az esetek 95%-át meg is fogadom és ha a maradék 5%-ot nem fogadom meg akkor lenézem őt/őket . Mit képzelek. Stb.

Mióta itt a kislányom megváltozott a légkör. Elötte egyébként jobb volt minden. És most gondolkozom el hogy én ezt amúgy akarom ? És ami a legszebb hogy itt lakik mindenki a közelben.. itt vettünk házat itt lakunk. A mai ingatlanárak mellett sajnos már nem tudnánk venni egy értelmeset jó messze innen. Kezdek besokallni. Fáj hogy mindenki bánt és belénk rugdos. Szívem szerint nem beszélnék egyikkel sem. De anyósom ragaszkodik hozzá hogy a család üljön össze.

Egyébként az esetek többségében nem szólok egy szót sem. Próbálok normális lenni mindegyikkel. És nevetni azon ha valaki bántani akar hogy még véletlenül se tudja bárki is hogy ez bánt. De ez nem megoldás


2022. ápr. 30. 21:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Van benne igazság. Köszönöm az őszinte és normális választ
2022. máj. 1. 12:53
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"de gyakran úgy viselkednek velem csúnyán amikor ő nincs ott"


Akkor ezek után mindig együtt menjetek vendégségbe, és egy pillanatra se hagyjon magatokra.

Egyébként meg persze, egy határig jó, ha az ember konfliktuskerülő, de azért azt ne hagyja, hogy lábtörlőt csináljanak belőle. Vagy házastársából gyerekéből, bármelyik családtagjából.

2022. máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!