Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 18 évesen...

Miért van az, hogy 18 évesen az anyám irányít?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon kiborító,amit már több éve művel velem az 'anyám'.A kapcsolatunk pocsék,állandóan csak parancsolgat nekem.Nem engedi hogy csajozzak,elmenjek bárhová is (sulit kivéve) és otthon is mindent megmond hogy mit hova merre...Mondván azt,hogy én nem otthon vagyok.Ha meg merem mondani az igazamat,akkor tör-zúz,zsarol hogy széttöri a számítógépem,és képes megütni is...:S Mit tehetek ez ellen?

Nem tudom vele megbeszélni a problémát,mert ő megmondta kerek perec:Ő nem fog már soha megváltozni,ő mindígis ilyen szemét marad és örül is neki hogy ilyen. Olyanokat szab meg,hogy mikor aludhatok,mikor kelhetek mikor ehetek és mennyit,mikor mehetek fürdeni wc-re.Egyszerűen MINDENT. Legszívesebben elköltöznék,de nincs kihez :( És rendszeresen szivat is.Éjszaka mosogassak,boltba ugráljak stb.Természetesen ő ingyen él.Nem mos,nem főz nem takarít...Mit lehet ez ellen tenni?


2010. szept. 16. 19:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva: valószínűleg azért irányít, mert ilyen a természete eleve, és erre még rájön az, hogy tudja, hogy nem sokáig leszel már a "kicsi" gyereke.

Csak nem olyan intelligens, hogy észrevegye: éppen a viselkedésével teszi tönkre a kapcsolatotokat, és valószínű, hogy minél messzebb szeretnél tőle kerülni.

Minél előbb lépsz le, annál jobb. Menj el dolgozni, fizess albérletet, menj fősulira koliba, vagy bármi. Külföldön is van munka.

Egyébként sajnálom, hogy apukád annak ellenére nem áll melléd, hogy egyetért azzal, hogy anyukád viselkedése nem normális.

2010. szept. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Keresgélhetsz külföldön, ha semmi sem köt ide.
2010. szept. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Engem semmi nem köt ide,kivéve apum,meg a nővérem...

Más semmi. Ma is azt szabta meg nekem,hogy ne egyek a friss kifliből hanem egyem azt a kenyeret,ami a kenyértartóba már megszáradt.:S Hogy lehet vki ilyen?Persze ő meg azt eszik amit akar.És nem is az ő pénzéből van,mert akk még talán megérteném.De kiborító a viselkedése,és elegem van,asszem télleg beszélni kéne apuval h menekülni akarok innen.Csak az a baj h tud mivel zsarolni anyám:a számítógéppel.Mit tegyek?

2010. szept. 17. 12:48
 14/17 anonim ***** válasza:
Na nehogy már egy számítógép tartson vissza .Majd lesz másik Az csak egy rohadt gép.Majd idővel lesz másik.Egy olyan dolog ami veled történik szerintem kihathat majd a későbbi életedre tudat alatt.Bár ne így legyen.
2010. szept. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Valamiért, vagy valaki miatt rajtad áll bosszút.

Valami nem úgy sülhetett el évekkel ezelőtt, ahogy azt akarta, és nem tudja feldolgozni a kudarcot. Azok viselkednek így a gyerekeikkel. Ismerek párat.

Nem emlékszel, mikor indult el ez az őrület?

Mondjuk megszüntetni nem tudod, csak menekülőre fogni. Egyet értek az előzőekkel. Albérlet haverokkal, nagyszülők, vagy kolesz...

Ha nem veszel nyúlcipőt, maradandó lelki nyoma lesz.

Úgy hogy futás! :)

2010. szept. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
31%

Azért dirigál,mert megérdemled.

18 évesen,ha nem tetszik a rendszer,akkor elköltöltözhetsz.ja,hogy az macerás?

Egyébként tévedsz .Nem kell egy nőnek főznie,ha nem akar.te is nyugodtan főzhetsz.

Szerintem anyád volt évegik a házicseléd,te meg a számítógépeddel éltél,most ráunt,nektek meg nem tetszik.

Apádnak valami nagy vaj van a füle mögött,ha hagyja,hogy anyád leordítsa a fejét,úgyhogy szintén megérdemli.Esetleg anyád tartja el.

Szóval ne felejtsd:mindenki azt kapja az élettől,amiért megdolgozik,meg amit érdemel.

2010. szept. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
De kell a nőnek főznie sztem. Igenis nem azért van egy családban a nő,hogy pofázzon,parancsolgasson meg dirigáljon mindenkinek.Tök ingyen él,eltartja apum.Úgyhogy arany élete van.És igen valószínüleg rajtam áll bosszút...Csak ezzel elérte,hogy úgy megutáltam,mint a szart :S
2010. szept. 21. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!