Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 18 évesen...

Miért van az, hogy 18 évesen az anyám irányít?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon kiborító,amit már több éve művel velem az 'anyám'.A kapcsolatunk pocsék,állandóan csak parancsolgat nekem.Nem engedi hogy csajozzak,elmenjek bárhová is (sulit kivéve) és otthon is mindent megmond hogy mit hova merre...Mondván azt,hogy én nem otthon vagyok.Ha meg merem mondani az igazamat,akkor tör-zúz,zsarol hogy széttöri a számítógépem,és képes megütni is...:S Mit tehetek ez ellen?

Nem tudom vele megbeszélni a problémát,mert ő megmondta kerek perec:Ő nem fog már soha megváltozni,ő mindígis ilyen szemét marad és örül is neki hogy ilyen. Olyanokat szab meg,hogy mikor aludhatok,mikor kelhetek mikor ehetek és mennyit,mikor mehetek fürdeni wc-re.Egyszerűen MINDENT. Legszívesebben elköltöznék,de nincs kihez :( És rendszeresen szivat is.Éjszaka mosogassak,boltba ugráljak stb.Természetesen ő ingyen él.Nem mos,nem főz nem takarít...Mit lehet ez ellen tenni?


2010. szept. 16. 19:03
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
hu haver nem lennék a helyedbe,tanulj, keres egy jo fizetö állást azt lép je onnan jó messzire
2010. szept. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Jelentkezhetnél kollégiumba. Hogyhogy nem otthon vagy?:O
2010. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Azt tudom tanácsolni amit a többiek, hogy válassz egy olyan egyetemet, ahol kollégista lehetsz, vagy ha nem szeretnél tovább tanulni akkor menj el dolgozni és a fizetésedből fenn tudod tartani az albérletet. Nekem nagyon nem szimpatikus, amikor valakit elköltöztetnek otthonról, csak mert 18 éves és nehogymár ne lássa el teljesen önmagát, így semmit sem tud spórolni, de a te eseted más. Gondolom az egyetemi jelentkezési papírjaidat nem tudod hová beadni. Mióta ilyen rossz a viszonyotok anyukáddal? Apukád mit szól ehhez?
2010. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Vagy barátaidhoz nem tudsz elmenni pár napra?... Hátha lenne hatása.
2010. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Albérletbe lakótársakkal pl.
2010. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Mivel még tanulsz, előbb egy kevésbé jól fizető állás is segítség lehet. Viszont sajnos kénytelen vagy kivárni a középiskola végét, utána iskola mellett is tudsz dolgozni. Az erő veled!
2010. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%
Káelef te vagy az?:D
2010. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem anyukád kissé elmebeteg lehet, ha ilyeneket csinál veled.

Viszont a családod többi tagjáról nem írtál. Apukáddal mi van? Ő is veletek él? Ha igen, akkor nem zavarja, hogy egy idióta barom állat a felesége? Ha nem lakik veletek, akkor nem élhetnél vele?

Idősebb testvéred nincs, aki már külön lakik? Vagy nagyszülő esetleg? Hátha mehetnél hozzájuk lakni.

Ha semmi ilyen nincs, akkor javaslom, hogy a családsegítő szolgálatot keresd fel, oké hogy már nem vagy kiskorú, de ők talán tudnak valami tanácsot adni.

2010. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

hát erre mit lehet mondani? Sztem állatnak tekint, így nagyon magas szinten nem érdemli meg, hogy te is törödj vele. Szemét dolog? Lehet, de hogy lehet már így viselkedni egy gyermekkel...

menekülj el onnan és ne menj vissza. Soha.

2010. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Apukám is tudja mi zajlik,de aztmondja ő nem tud mit tenni sajna.Ha megszólal csak ő szívja meg... :S

Idegileg nem bírja a veszekedést,egy kiadós vita után már el is sírja magát :S Egyszerűen tönkretesz anyám apumat...És nem tudok mit tenni :S Csak az a szerencséje anyámnak h apum mindezek ellenére szereti,és nem dobja ki holott egy épp eszű férfi ezt nem tűrné el,és kidobná őt.

Nő,aki nem mos,nem főz,nem takarít csak várja a sült galambot?Szall itt nagy bajok vannak :S...

2010. szept. 17. 00:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!