Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám miért mondja mindenre...

Apám miért mondja mindenre hogy nem jó amit én mondok? (karrier, tanulás)

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal hogyha jó kedvében van akkor szereti hangoztatni hogy "Jaj akármerre mész az életben én támogatlak amiben tudlak" stb.


De ha mondok valamit(tökmindegy kb mit ha az ő véleményétől eltér) akkor az már nem jó, húzza a száját és azt mondja hogy nem lennék ennek meg annak jó és hasonlók.

Én szeretném vinni valamire az életben és szeretnék tanulni is. Ő egyiket sem csinálta sajnos. Valaki van van/volt hasonló helyzetben?


2022. ápr. 30. 00:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyszerűen mintha csak a csodát várnák tőlem, semmi irányt nem mutattak soha és igaziból még szóval sem támogatnak semmiben.
2022. ápr. 30. 00:29
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tedd azt amit te magad jonak érzel, ennyi az egész.
2022. ápr. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Ő egyiket sem csinálta sajnos."

Akkor valószínűleg téved is azokban a dolgokban, amiket erről hisz.

Lehetséges, hogy pont nem esne jól neki, ha vinnéd valamire, inkább örülne, ha megértenétek egymást, közelebb állnátok egymáshoz, mint hogy elmenj aztán valami olyan életet élj, amit ő nem is ért, amihez ő nem tud kapcsolódni.

2022. ápr. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!