Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

már a sokadik mhelyemről rúgnak ki, és már szégyellem magam a párom előtt..így hogyan fog elvenni feleségül, hogy nem tudom megállni a helyem a világban..

elmondjam neki, hogy most is állás nélkül maradtam?ti hogy fognátok ezt fel...?


2010. szept. 16. 14:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Miért, hol vannak a mai világban munkahelyek, ahová lehetne menni? Én mindenhol kerestem, de 95% piramisjáték volt. Én középsuli után, jóformán egyből az utcára ültem ki :D. Még egy szórólapos munkára sem vennének fel, nincs igénye a társadalomnak a munkámra.


Te szerencsésebb vagy mert téged legalább VALAHONNAN elküldtek.

2010. szept. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Téged csak az érdekel hogy elvegyen feleségül?
2010. szept. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, hozzáteszem, hogy kifordul a belem az ilyen marketingdumából, mint pl.: önismeret-fejlesztés, TRÉNINGek meg a többi baromság. Úgy csinálnak, mintha bennünk lenne a hiba, közben meg az állásportálokon lévő mögöttes tartalom nélküli álláshirdetésekben van.
2010. szept. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

14:52-nek


Lehet a "kihasználtak" nem a legmegfelelőbb szó, bár az is volt benne ( sokszor vezetői feladat ellátása ugyanannyi pénzért, mint amit a másik kolléga kapott), de elég szépen meg is vezettek. Akkor még fiatalabb voltam. Most már idősebb is vagyok és napi rendszerességgel lapozgatom az Mt-t a munkámból kifolyólag, tehát már nem hagynám magam olyan könnyen. Végül is, így utólag nézve még jobban is jártam azzal, hogy elküldtek az előző helyről :)

2010. szept. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

hamar beleunok dolgokba...és utána már nem tudom lelkesen csinálni..még mindig nem találtam mi lenne az ami érdekelne akár egy életre..

egyetlen esélyem, hogy ha nyelvet tanulnék talán jobban tudnék érvényesülni..nem?

2010. szept. 16. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!