Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

már a sokadik mhelyemről rúgnak ki, és már szégyellem magam a párom előtt..így hogyan fog elvenni feleségül, hogy nem tudom megállni a helyem a világban..

elmondjam neki, hogy most is állás nélkül maradtam?ti hogy fognátok ezt fel...?


2010. szept. 16. 14:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Miért rúgtak ki (most és ez előtt)? Miből gondolod, hogy nem állsz helyt? Elrontottál valamit?


Mindenképpen mondd el, ha már baj van, legalább legyél őszinte.

2010. szept. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

A mai világban sajnos ez nem egyedülálló eset. Próbálkozni kell addig, míg nem sikerül, ne add fel, kitartás, előbb-utóbb rátalálsz a megfelelő munkahelyre.

Természetesen mondd el neki, hiszen miért titkolnád, úgyis rájön.

A lényeg, hogy nem szabad elkeseredni, akik keres az talál!

2010. szept. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Ez engem is érdekelne,hogy miért mindig téged rúgnak ki??
2010. szept. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Férfi vagy,gondolom.Igyekezz valami újat találni.

Mond el neki,ez kevésbé rosszabb mindtha nem vagy öszinte.

2010. szept. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Természetesen mondd el neki. A hazug embert,....

Arra kellene rájönni, hogy milyen módon tudnád megváltoztatni azokat a tulajdonságaidat, amik miatt mindig kirúgnak.


Engem egyszer küldtek el ( szó szerint egyik percről a másikra 4 év után), de még mindig bánt a dolog. Megsértettek. Főleg azért érzem így, mert előtte meg kihasználtak. No mindegy. 2 hét múlva már új munkahelyen voltam ( most is ott vagyok), de ha visszagondolok arra a módra, ahogy csinálták még most is fortyog bennem a düh.


Egy dologra viszont jó volt az a pofon az élettől: megtanultam sok mindent és soha többé nem követem el ugyanazt a hibát, mint ott. Lehet, hogy rosszabb embernek tűnök majd, de nem érdekel. Te is tanulj a hibáidból.

2010. szept. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
Ja bocs,nö vagy!Akkor meg nem is olyan tragikus...
2010. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Biztos férfi, ha el kell venni feleségül... :)
2010. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

Kihasználtak? Hogyan? Nem kaptál pénzt a munkádért?

Vagy nem annyit, amennyit megérdemeltél volna? Akkor miért nem hagytad ott őket?

2010. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Onismeret!" Onkritika!


A mai korszak az egy olyan korszak, hogy nem biztos, hogy Te vagy az, Aki nem tudja megallni a helyet, hanem ez sajnos igy mukodik, hogy seperc alatt az utcan kotsz ki, es megcsak tenned sem kell ezert semmit,

mert lehet, hogy Te nagyon ugyes es tehetseges vagy, de a fonokod egy csalo, Aki csak azert, mert nem akar Teged bejelteni hivatalosan, ezt az utat valasztja, hogy a probaido alatt kirugja a beosztottjat!


Ne hibaztasd Magad, talan gondolkozz el, hogy miert is rugtak ki igazabol, de meg akkor is, ha ez miattad tortent, akkor pedig tanulj belole, hogy ez legkozelebb ne forduljon elo.

2010. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

A próbaidő lejárta napján szokták kipakolni az embereket. Láttam ilyen esetet, s nem is egyet. Három hónapig, vagy hat hónapig foglalkoztatják az embert kevesebb pénzért mint amennyit kellene fizetni, persze azért mert próbaidő, s utána elküldik. Ha ez van akkor lazán mond, hogy ez általános eset.

Ha olyan helyre jelentkezel ahová többet kell mutatni, mint amennyit te tudsz, akkor próbálj meg olyan munkát találni, ahol tudsz érvényesülni.

Sajnos nekem sincs most munkám, s nem is találok, hiába pályázok. Annyira elkeseredtem az elmúlt fél évben. A párom vigasztal.

Jobb ha elmondod úgy ahogy van, nem kell köríteni. Sok erőt hozzá!

2010. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!