Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem van ilyen problémám? .

Csak nekem van ilyen problémám? .

Figyelt kérdés
2év van a bátyám és köztem... Eddig mindig utáltuk egymást ...folyton verekedtünk veszekedtünk kiabáltunk... Nem volt nyugtunk meddig ki nem készítettük egymást... De valami megváltozott ahogy felnőttünk. Most negyedikes és egész nyáron kint volt Oxfordba tanulni. Előttelevő hétvégén nem voltak otthon szüleim és csapott egy titkos hazibulit:) nagyon jól éreztem magam és most valahogy osszetartottunk mint az igazi testvérek . De aztán elutazott..:( minden este sírtam . Most 4. Osztályos és menni fog külföldre felvételizni .. Talán furcsak hogy nem akarom hogy kimennyen Angliába én aki 15éven keresztül piszkáltam . Valahogy belegondolni ős furcsa hogy nem lesz aki felpofozzon vagy titkos bulikat tartson, akivel engem is elengednek bulikba valaki akit igazán szerethetek... Mert most hogy nem lesz velem többet rájöttem hogy valójában mennyire is szeretem. Ő az én bátyám és nem akarom hogy itthagyjon egyedül ... Mit tegyek?:(:'(
2010. szept. 16. 01:09
 1/5 kizcar ***** válasza:
56%

Én egész életemben egyedül voltam, mivel nekem egy tesóm sincs hála az égnek. Lett volna egy bátyám, de ő idő előtt elment.

Ez az angliai dolog nagy lehetőségnek hangzik. Szerintem hagyd elmenni még ha rossz is.

De jó lenne ha én is mehetnék ilyen helyekre! Az lenne a helyes ha arra bíztatnád ami neki jó.

Majd járjál el többet a barátokkal/haverokkal, talán akkor könnyebb lesz elviselni a távollétét.

Szerintem így azért simán át lehet majd vészelni azt az időszakot, ha csak nem véglegesen megy ki, amit nem csodálnék.

Legfeljebb majd menj utána egyszer te is. Legalább könnyebben el tudsz majd helyezkedni Angliában ha lesz ott rokon.

Nézd a dolgok pozitív oldalát!

2010. szept. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha csak tanulni megy ki akkor néhány év múlva visszajön, de gondolom addig is hazalátogat és ott van az msn meg az összes többi ingyenes beszélgetős oltal na meg a telefon.

Én is voltam hasonló helyzetben (én a kishúgomat hagytam otthon és minden nap hiányzott) de egy idő után megszokod és amúgyis megy tovább az életed, tanulás barátok stb.

Szvsz. ne keseredj el ez még nem a világvége

2010. szept. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én helyzetem is hasonló. Gyerekként én és az öcsém rossz testvérek voltunk, mindig veszekedtünk, egymást bántottuk. Felnőttként összenőttünk mi is, most már nincs gond. Idén sajnos ő is Londonba költözött, de nem tűnik olyan távolinak, hogy a skypon sokat beszélgetünk, minden apró hírt elmesél. Így könnyebb! Neked is ezt ajánlom.
2010. szept. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szereted, elengeded, hogy élje az életét.

Ha itthon akarod tartani, mert ő a bátyád, önző vagy.

Ennyi.

2010. szept. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!! Igazatok van .. Majd utána megyek pár év múlva :) köszi
2010. szept. 16. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!