Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedett így? (lent)...

Miért viselkedett így? (lent) HELP!

Figyelt kérdés
Szóval 13 éves lány vagyok és van barátom.Szoktunk menni sétálgatni meg ilyenek és mondtam egyik barátnőmnek,h jöjjön el ő is.EGY HETE KÖNYÖRGÖK NEKI,MINDIG AZT MONDTA,NEM TUDJA,H RÁÉR E.EZ KAMU VOLT,MERT Ő LEGALÁBB 2 HÉTRE ELŐRE TUDJA MINDEN PROGRAMJÁT.Ma is kérdeztem tőle a suliban,mondta h nem tudja,h tud-e jönni.Du felhívott,h eljön egy FÉL órára(máskor min 2 órát szoktuk sétálni),mert utána nemtom mit csinál(ez is kamu volt).Aztán rá kb 15 percre ír egy sms-t,hogy nem tud jönni,mert közbejött VALAMI!Próbáltam megcsörgetni,de ki volt kapcsolva!SOHA AZ ÉLETBEN NEM VOLT MÉG KIKAPCSOLVA!!!!!Miért viselkedett így?Ha nem akart jönni miért nem mondta azt?
2010. szept. 15. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:

ne legyél ennyire gyerekes, jézusom.

ha a pasiddal romantikázol, minek legyen ott a barátnőd? nemcsoda ha nemérzi jólmagát. de nemakar megbántani, ezért nem mondja...

2010. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem akar zavarni, vagy feltekeny.
2010. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát kurv@ nagy romantikázás,hogy dumálunk meg hülyéskedünk.Amúgy barátom haverja is szokott jönni és nem zavar senkit!A másik meg,lehet h tényleg féltékeny,mert ő már 2 éve szerelmes egy pasiba,akit ő egyáltalán nem érdekel és csak röhög rajta a srác(tényleg gáz,ahogy viselkedni szokott néha)!
2010. szept. 15. 21:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én is eléggé kirekesztettenek érezném magam egy szerelmespár mellet sétálgatva a barátnőd helyében,még ha nem is romantikáztok,akkor is. Ne erőltesd,ha nem akar nem megy. Ennyi.
2010. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De akkor mondhatná azt,hogy nincs kedve jönni,vagy valami.Nem kéne kamuzni,én megértem.
2010. szept. 15. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
2 alternatíva van: vagy a Te pasid tetszik neki és távol akar maradni tőle, 2. zavarja hogy Ti jól elvagytok ő meg nem boldog. Velem a következő szar eset történt évekkel ezelőtt: az akkori legjobb barátnőm hívott külfüldre 1 hétre, hogy menjünk, kinn lakott a tesója nála szálltunk meg.Mi a pasimmal egy baráti körben ismertük meg egymást. Ő akkor pont összeveszett előtte az ő párjával. Kint kifordult magából, nyűgös volt. Első nap 11 után este is ide odaakart menni, mi meg nem. Úgy megsértődött, és nem mondta, hogy baja van, csak amíg zuhanyoztam a hátam mögött mondott ezt-azt rólam a pasimnak. Utólag derült ki és megszakítottam vele a barátságot. A pasim nem mondta el rögtön, hogy ne érezzem szarul magam egész héten de végig ott volt a feszültség éreztem, hogy nagy a gáz, még ő volt megsértve. Mikor kiborult a bili, megszakítottam vele a barátságot, mert az nem az, ha a hátam mögött kidumál.
2010. szept. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igazad van.

Mondjuk ezt előre meg kellene beszélni,mert ha jártok akkor együtt kellene több időt töltenetek kettesben.Igen biztos jó elhülyülni többen meg minden.Lehet h. tetszik neki a pasid és nem akar találkozni meg minden...

2010. szept. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!