Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok így ezzel?

Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés

Mióta új m helyem van, kb 4 hónapja, azóta kb egy hónapban max kétszer vagyunk "úgy " együtt a párommal,5 éve ismerjük egymást, 3 éve lakunk együtt.

Gond lehet ez, ha csak ennyiszer vagyunk együtt ?ha jön egy gyerek, akkor az ronthat a helyzeten ?

(amúgy jól megértjük egymást, érzem, hogy támogat-többszöri értelemben is)


2010. szept. 15. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
háát... beszéljétek meg. nem ciki. amúgy ha jól megvagytok... havi kettő. egy pasi kibírja ennyi szexxel?xD gyanús...
2010. szept. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem nagy igényű, nem nagy a libidója egyikünknek sem...kicsit gátlásos is, pl nem enged meg nekem dolgokat
2010. szept. 15. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Miket nem enged meg,igen sajnos a gyerek után általában sokminden változik.
2010. szept. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nálunk a heti kettő is kevés lenne... embere válogatja. én megpróbálnék beszélni róla...
2010. szept. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az orális sexet nem engedi
2010. szept. 16. 10:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet őt zavarja de ha te szeretnéd... Általában a kapcsolatok többsége a különböző szexuális igények miatt megy tönkre sajnos,de gondolom a kapcsolat elején se engedte...
2010. szept. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a kapcsolat elején sem, de ez nem is zavar, mert olyan akire eddig mindig mindenben számithattam, ez nekem a legfontosabb..a szex az csak szex, általában ahol olyan frenetikusan jo a szex ott valami más nem működik..a nagyigényű pasik nem tudnak egy idő után megülni a seggükön..
2010. szept. 16. 16:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!