Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor kell a virágot, koszorút...

Mikor kell a virágot, koszorút megcsináltatni a temetésre?

Figyelt kérdés

Jövő hét pénteken megyek temetésre és nem tudom, hogy szokás ezt. Azt tudom, hogy a virágos a megrendelt koszorúkat kiszállítja még a temetés kezdete előtt.

Ha holnap mennék megrendelni az nem lenne túl késő?


2022. ápr. 12. 07:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Még korán is van. Megmondod, mire kell, arra csinálja meg.
2022. ápr. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rendben, holnap megrendelem, mert lehet jövő hét kedden már késő lesz szólni.
2022. ápr. 12. 07:24
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig elötte 2-3 nappal szólok, hogy mikor lesz a temetés, elötte ugranék be érte.
2022. ápr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan minnel hamarabb rendeld meg, abbol nem lehet baj
2022. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Az jó ha holnap megrendeled, mert aztán jön a húsvét, nem lesz virágpiac, előre kell rendelni a virágosoknak is, pláne ha valami extrát szeretnél
2022. ápr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan megrendelheted már most.

Csak az szokott gond lenni, ha túl kevés az idő.

Az nem baj, ha korábban rendeled meg.

2022. ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

Én megrendelném, és megmondanám, hogy ekkorra meg ekkorra kell, ekkor meg ekkor megyek érte. Akkor nyilván a virágboltosnak (vagy mindegy, annak, aki a koszorút készíti) se érdeke, hogy sokkal korábban készítse el, mert ami elhervad, tönkremegy, és eleve már átadás-átvételkor rosszul néz ki, azt nyilván egy vevő sem veszi át, és pláne egy vevő sem fizeti ki. Ingyen odaadni, ajándékba - csak azért, mert hervadt, használhatatlan és eleve borzalmasan néz ki - nos, az meg nincs az a virágárus, akinek érdeke lenne.


Szóval én közölném vele, hogy úgy álljon neki (vagy úgy állítsa neki a beosztottját - amennyiben a felvevő személy csak irodista, vagy éppen főnök, aki felveszi a feladatot és a paramétereket, egyeztet az ügyféllel, kezeli az ügyfél adatait és végrehajtatja, elvégezteti és számonkéri a munkát), hogy - a te konkrét esetedben - 2022.04.22-re legyen kész, és akkorra (ne előbb!), friss alapanyagokból készüljön el.

2022. ápr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó dolog időben megrendelni, mert ha más temetésre is készít koszorút előfordulhat hogy nem tud több rendelést felvenni.

Én jàrtam már így.

Szóval megrendeled holnap az teljesen jó. Tud veled szàmolni. Kár lenne az utolsó percre hagyni. Ez a biztos.

2022. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha jövőhét pénteken mész temetésre, megmondod, hogy művirág esetén mondjuk szerdán vagy csürtökön szeretnéd elhozni, ahogy neked jó. Ha élővirág, akkor meg pénteken reggel.


Egyébként koszorúkat a legtöbb virágos 2-3 napos határidővel tud vállalni, de ha nem is tud vállalni kötni, szoktak már kész koszorúk lenni és abból lehet választani.

2022. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő megy érte.A virágos kiszállítja a temetésre.
2022. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!