Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki tanul a...

Van itt olyan, aki tanul a voltfeleség hibáiból, és vigyáz, hogy még véletlenül se kövesse el azokat, és ezáltal sikerül egy már-már tökéletes kapcsolatot életben tartania a férjével?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem a kérdést. Honnan tudhatnám, mik voltak a volt feleség hibái? Egyáltalán miért kellene, hogy engem ez érdekeljen?

Vagy úgy gondolod, hogy a férfi már az első randin az exről beszél, hogy:" Tudod az Erzsi sosem főzött pacalt, mert ő nem szereti! És mosni is csak heti egyszer mosott, mert így akart spórolni a mosóporral".

2010. szept. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
A voltfeleseg hibait, csak a volt ferjtol hallod. Kerdezd meg a voltfeleseget is. Tokeletes kapcsolat csak a Mennyorszagban va. Legalabbis azt mondjak, majd megtudjuk, ha felerunk.
2010. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ezzel foglalkozni. Először is nem tudom/nem érdekel a volt feleség hibája. Másodszor lehet h az a hiba nem is hiba volt, csak egyszerűen egy tulajdonság, ami nem feltétlen rossz, csak a férj nem tudta tolerálni. Summa summárum, alapvetően nem változom meg senki kedvéért. Olyan hibáim meg amikkel nem lehet együtt élni úgy gondolom nincsenek. Ha mégis, nem kell velem együtt élni.
2010. szept. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az exek legnagyobb hibája rendszerint az, hogy 5-10-15 év alatt qrvára ráunt a férje. Meglepően biztos, hogy ugyanennyi idő után az új nőt is unni fogja majd, aztán megy a következőhöz. Nem hiszem, hogy ebből tanulságot lehet levonni...
2010. szept. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne volna ilyen szitu ,ezt szokták kihasználni a szeretők.Hisz tudják mi az ami hiányzik a férfinek és azon keresztül fogják meg a palit.
2010. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!