Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

28/n vagyok, a szüleim elvàltak, anyuval éltem, most màr évek óta a pàrommal. Apu sose kérdezte meg, vannak e baràtaim, milyen a kapcsolatom màs emberekkel,van e pàrom, mi a helyzet a férfiakkal, ugyanakkor ő maga se soha nem beszél magàról. Olyan, mintha nem lennének érzései vagy igénye màsokra, és nem is érdekelné az sem, hogy màsoknak (pl nekem) vannak e. Mindig azt mondja, az egyetem és a munkahely fontos, meg a fizetés, politika, de soha semmi màsról nem lehet vele beszélgetni. Ha felhoznék bàrmi màst, ideges lesz, és nagyon feszült, ellenséges, így konkrétan nem is merek tovàbb menni. A pàromat mondtam màr évekkel ezelőtt, hogy be akarom mutatni, de ràmordított, hogy oda ne vigyek senkit. Vendégségbe se szeret lenni, az emberi közösségeket utàlja, kerüli.


Csak azokkal foglalkozik, és csak addig, amíg az érdeke úgy kívànja, semmi több.


Ez valami betegség, van ennek neve? Kérlek adjatok tanàcsot, ötletet.


2022. márc. 27. 18:35
 1/5 anonim válasza:
38%
Antiszociális, ezt így szokták hívni. Bár ő más szociális élete iránt sem érdeklődik, az nem tudom miért van, nem minden antiszociális ilyen.🤷🏼‍♀️😅
2022. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi itt nem fogjuk tudni édesapád pszichés profilját néhány sorból kialakítani. Ha Téged zavar a kapcsolatotok minősége, akkor próbálj vele erről beszélni, ha pedig ezen is felkapja a vízet, akkor esetleg megkérheted, hogy menjetek el családterápiára, bár nem teljesen értem, hogy a jelenlegi életszakaszodban miért akarod őt megváltoztatni.
2022. márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Pszichofóbia, érzelmi analfabetizmus, érzelmi fogyatékosság.
2022. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakember tudná pontosan megmondani mi okozza nála.
2022. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha te 28 éves vagy akkor az apukád biztos 50 felett van.

Az öregeket már nem igazán érdeklik az élet csak a TV, alvás, evés, ivás.

2022. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!