Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a tipikus jelei annak ha...

Mik a tipikus jelei annak ha a párotok megcsal? Hogyan deríthető ki?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Női bugyi van a nadrágjára tapadva. -.-


Ennek egyértelmű jele nincs, csak vagy vagy, az ilyen pedig a telefonálás titokban, hazudozás, női parfüm illata rajta, sminkmaradványok az arcán stb.

2010. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 margoz ***** válasza:
100%

Elsösorban a nöi meg érzés,aztán , többet törödik a külsejével.esetleg olyankor is zuhanyzik és át öltözik amit máskor nem tett,többször van külön programja,az intim együtlét ritkább,vagy hirtelen uj dolgokra akar rá venni,kerüli a szem kontantust,közömbös,vagy éppen nagyon ideges ,kritizál,elégedetlen.

De szerintem ne leskelödj utánna,ne alázd meg magad ha ilyesmire vetemedik,mert ha meg csal,akkor nem szeret.

A leg- egyszerübb,ha meg kérdezed töle.

2010. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

a titkolózás.


de lehet, hogy épp az évfordulós ajándékot "készíti elő":D szóval ne támadd le rögtön:D:D

2010. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha egy fiu(termeszetesen lanyra is igaz) ugy akarja, akkor a masik nem fogja megtudni hogy megcsalja(gondolok itt 1-2 ejszakas kalandokra). Ha a parja mellett masik "parja" is van akkor mar mas a helyzet, az igyis-ugyis kiderul.
2010. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én abból vettem észre, hogy a palim már nem nézett rám úgy, rondán viselkedett velem, keresztül nézett rajtam, többször füllentésen kaptam, és ki is derült, hogy megcsalt.
2010. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb időt töltött velem; nem volt olyan figyelmes, mint régen, máshogy csókolt.. Ki is derült.
2010. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Tapasztalatból tudom lebukik az illető főleg ha nem tudja abbahagyni a félrelépéseket!!!
2010. szept. 14. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Teljesen mindegy, megcsal-e, pont elég, hogy már a gyanúja felmerült benned. Itt már nincs bizalom, ennek a kapcsolatnak annyi.
2010. szept. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát azért nem egészen így van, hogy ha már felmerül akkor dől az egész bizalom. Szerintem egészséges egy kis féltékenység. Hát akiben nincs meg az nem is szerelmes a párjába.
2010. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Telefont viszi még a wc-re is, smsek mindig törölve, azok is amiket tőled kapott, kevesebb szex, vagy újabb variációk szexben, meg a többiek írták a többit.
2010. szept. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!