Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnál a 15 éves lányodra,...

Haragudnál a 15 éves lányodra, ha elmondaná, hogy lefeküdt a barátjával?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 17:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
36%
nem nagyon
2010. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
37%
Hát megbeszélném vele a dolgot, ha évek múlva úgy látja majd, hiba volt, remélhetőleg okul belőle. Ha tényleg megérett rá, mellette kell lenne tiszta szívvel, mert ez a felnőtté válás egy csodálatos pillanata! (Bár azt is tudjuk, hogy a legtöbb lánynak az első alkalom furcsa, és kellemetlen...) Hmmm. A lényeg, hogy mellette kell állni, előítéletek nélkül.
2010. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
48%

Most biztos le leszek pontozva, de én haragudnék. Lehet, hogy meg is verném.

Bár nekem még nincs gyerekem, de szerintem erre bőven ráér később.

Amúgy én annak idején nem számoltam be naponta a szüleimnek, hogy mikor dugtam és mikor nem.

Valahogy erről a témáról soha nem beszéltem velük, mert magánügynek tartom.

2010. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
25%
Bár elmondaná! Ez azt jelentené, hogy jó a kapcsolatunk, és megbízik bennem. ( én egyébként 17 voltam ,mikor elvesztettem, és előtte beszéltem erről Anyukámmal. Megmondtam neki, hogy szeretem azt a fiút, ő csak annyit mondott, azt kívánja, hogy amit teszek, ne bánjam meg. (a fiú azóta a férjem, ma 30 éves vagyok) )
2010. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
39%
Magánügynek tartod, de azért megvernéd... Ha-ha-ha, Könnyesre kacagtam magam... :D
2010. szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
78%
Nem azért haragudnék, hogy megmondta, hanem hogy megtette. Bár a nézeteimmel 28 évesen gyakran rozzant vénembernek érzem magam ezen az oldalon. :)
2010. szept. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

18:46

Na mit mondtam? :) Ez gyorsan ment.

Érdekes, hogy ezen az oldalon ha az oldalt látogató átlag 13-14 évesekkel szemben valakinek ellenvéleménye van, azt rögtön lepontozzák.

Remélem legalább örömüket lelik ebben a delikvensek, mert értelme az nem sok van.

2010. szept. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
2010. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Én haragudnék rá. Persze nem verném meg, nem is kiabálnék vele, nem az én stílusom, de az bántana, hogy nem beszélt nekem erről korábban, hogy mit tervez, meg hasonlók. Szerintem várhatott volna még vele.
2010. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nem haragudnék. Azért pláne nem, mert elmondta. Ha most bedobod a durcit és lehordod, többé nem fog elmondani semmit. Talán egy picit korai volt még, én 16 voltam. Most 30 éves kettő gyermekes anyuka vagyok. A gyermek bizalmát nem lehet visszaszerezni. Ebben a korban pedig szükséged lesz rá, mert most jön még a java.
2010. szept. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!