Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnál a 15 éves lányodra,...

Haragudnál a 15 éves lányodra, ha elmondaná, hogy lefeküdt a barátjával?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 17:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
27%

Én nem haragudnék rá.Akkor sem ha nem régóta voltak együtt a fiúval.


Inkább örülnék,mert őszinte volt velem és elmondanám neki,hogy bármi történik velem mindig lehet őszintén beszélni és segítek neki.


Lehet,hogy nem tartanám jónak,hogy 15 évesen már nem szűz,de ez az ő magánügye.

15/L

2010. szept. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
40%

mi értelme haragudni?

attól talán visszajön a szüzessége?

dehogy!

csak rosszabb lesz, ha már megtörtént akkor minek haragudni?????

különben is csak jobban tudja a lány hogy mikor akarja elveszteni a szüzességét, ha meg a barátja akkor semmi gond!

2010. szept. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
59%
dehogy a lánya, csak egy jókedvű ember tette fel a kérdést!
2010. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
29%

Ennek az ellenkezőjét feltette valaki.


Én nem haragudnék!!!


Nem tudnék rá haragudni, amit tett gondolom szerelemből tette, és jobb most, az érzelmek hevében, mint később aggszűzként kényszerből, hideg fejjel hozott döntés után.

Én 15 évesen halálosan szerelmes lettem, de nem léptem testi kapcsolat terén.

Azt hittem korai, vártam az egész nemi élettel 23 éves koromig. Akkor már sürgős volt, és sikerült egy tragikusan rossz élménnyel gazdagodnom, szinte a nemi életet is megutáltam.

Ha egy anya igazán szereti a lányát, akkor tudná, hogy ez utóbbi sokkal rosszabb döntés volt!

Nehéz volt újra férfi közelében jól érezni magamat!!! Ez miért jobb döntés?

2010. szept. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Nem a lányom, de ez miatt tettem fel a kérdést, mert negatív válaszokat olvastam. Én inkább örülnék, hogy ennyire őszinte velem, és gátlások nélkül beszélgetnék vele a szexről, és a védekezésről, és biztosítanám, hogy bármilyen problémája van, rám számíthat.
2010. szept. 13. 18:10
 16/31 anonim ***** válasza:
39%
Én is pont arra a kérdésre gondoltam, amit már egyszer belinkeltek. Túl sok az egyezőség. Anyuka, 15 éves lány, szűzesség. És mindez egy órán belül.
2010. szept. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
43%
Igen, ilyen egy igazi anya!
2010. szept. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
27%

Én nem haragudnék, felesleges, nem oldanék meg vele semmit... fontos az őszinteség szerintem. Én is mindent elmondok/mondtam anyukámnak.


16/L :)

2010. szept. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
14%
Én azt gondolom, hogy nem lehet általánosságban beszélni arról, hogy ki mikor érett a szüzesség elvesztésére. Lehet, van egy 17 éves lány, aki ugyan testileg érett, de lelkileg még nem. Viszont egy 13-14 éves lány is lehet teljesen felkészült. Szerintem nagyon jó, hogy a lányod elmondta, és nincs értelme haragudni rá.
2010. szept. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
14%
miért haragudnék rá??ha védekeztek,és vigyáztak,akkor semmi ok nincs haragudni,sőt örül h megbízik benned és elmondta
2010. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!