Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebben a helyzetben...

Szerintetek ebben a helyzetben a tesóm vagy a sógornőm a ludas?

Figyelt kérdés
Azt mindig is tudtam, hogy a sógornőm nem százas, szörnyen sokat hazudik és összefüggéstelen dolgokat, de sokszor az az érzésem, hogy ő észre se veszi a dolgot. Emellett még elég butácska is, 18 évesen járta ki a 8 általánost, ami szerintem sok mindent elárul róla.Mindenki tudja ezt róla a családban, de mivel a tesóm 17 éves kora óta halálosan szerelmes belé elnéztük neki és elfogadtuk, hogy ilyen. Amennyire tudjuk próbaljuk is kedvelni. Tavaly nyáron összeházasodtak és akkor kezdődtek el a problémák. Elöszőr engem támadott a lány, hogy állítólag elloptam valami arany láncot tőle még évekkel ezelőtt, mikor nálunk laktak és még suliba jártam. Tesóm próbálkozott azzal, hogy fizessem ki nekik a láncot, de gyorsan lezártam a témát, mert engem ilyen baromságokkal ne gyanúsítgassanak, ha lesz bizonyítéka akkor álljon elém. Természetesen nem lesz bizonyítéka, mert sose tennék ilyet, de ha megtörtént volna is miért évekkel utána jut eszébe, pont az esküvőjük után? Elég vicces. Nagy nehezen rólam leszállt a lány, de egyébként nagyon rosszul esett, hogy tesóm nem állt ki mellettem. Aztán most egy ideje a felesége megint nem bír magával és azt találta ki, hogy anyu nem szereti annyira a bátyámat, mint engem. Semmivel se tudja ezt a baromságot bizonyítani, de állandóan írogat anyának meg szemétkedik vele messengeren. Hiába mondom neki, hogy tiltsa le, anyukám szereti valamilyen okból ezt a lányt és eltűri neki. Tegnap este nagyon durva dolgokat írt neki a csaj, kezd most már szörnyen elegem lenni belőle. Fel is hívtam tesómat, hogy mi ez az egész, de ő meg úgy tett, mintha nem lenne semmi gond és lerázott annyival, hogy részeg a felesége, mert szülinapja van és majd ma elbeszélget vele. Egyszer már volt egy hasonló vita és akkor is kiderült, hogy a lány tesómnak úgy állítja be hazugságokkal, mintha ő lenne az áldozat és nem a kötekedő. Az a baj, hogy egyértelműen látszik a bátyámon, hogy kezd eltávolodni tőlünk, mert gondolom a felesége tömi a fejét minden féle baromsággal. Volt olyan is, hogy pl.karácsony előtt titokban találkozott velünk, mert a sógornőm akkor is be volt sértődve valami kreált problémán ránk és tesóm nem akarta, hogy balhézzon vele, amiért velünk vacsorázik. Ez se normális dolog, de Ő meg annyira szerelmes, hogy hiába tudja mennyit hazudik (mondta már nekem, hogy pontosan tudja), de akkor is szereti. Első sorban a sógornőmre haragszom, de közben meg úgy érzem a tesóm a hibás, mert a lány nem csinálná ezeket, ha ő leállítaná és nem hagyna mindent így rá. Félek, hogy emiatt az egész miatt majd megromlik a testvéremmel nekem is és anyukámnak is a viszonya. Így is már ott tartunk, hogy a lány nem engedi szószerint a nagymamámhoz a bátyámat, mert ő megunta a hülyeségeiket és kiosztotta őket. Valószínűleg velünk is ez lesz, de az szerintetek inkább a sógornőm miatt lesz vagy a befolyásolható bátyám miatt? Próbáltuk már rájuk hagyni, mint pl.a nyakláncos esetnél, nekem azután se volt tesóm előtt egy rossz szavam se a feleségére, de ez már kezd több lenni a soknál. Az a szomorú, hogy a házasságuk előtt csak annyi probléma volt vele, hogy butácska és szeret hantázni, de legalább kedves meg aranyos volt és most nem is értjük miért lett ilyen velünk, de hiába kérdezzük se ő, se a tesóm nem tudja megindokolni mit ártottunk neki.
2022. márc. 13. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
A tesód.
2022. márc. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A tesód a hibás.
2022. márc. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tesód. A proli lány meg mióta elvette tesód, nyeregben érzi magát. Lassan egy kölyköt is fog pottyantani, és örökre uralkodni fog rajta. Én már a gyanúsítgatásnál úgy elküldtem volna, hogy repült volna mint a sólyommadár. Én valószínűleg a tesómmal is lezárnám a kapcsolatot, mert lesznek itt még durvább dolgok is. Éljen csak a buta, proli csajával, de engem hagyhatnának lógva.
2022. márc. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
hahhhahhaha
2022. márc. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A tesód egy papucs, ő hordja a szoknyát. Ezer ilyet láttam már. Hiába sík hüly* a nő, vak szerelemből őt fogja választani. Lesz ott minden, megcsalás, alázás stb. a következő 40-50 évben, de soha nem fogjátok tudni őket szétválasztani.
2022. márc. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tesód választotta, éljenek egymásnak - külön lakásban.

A szerelem süket és vak, tehát tesódon nem tudtok változtatni, el kell fogadni feleségét is - lehetőség szerint min. 50 km távolságból.

2022. márc. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tesód egy papucs. Ti meg birkák vagytok, mert hagyjátok h lopással gyanúsítson, olyanokat írjon amilyeneket. Ha tökösem csinálnátok mint a nagyi, már nem is lenne probléma a csajjal. Lekopik magától ha nincs közönség. Tesód meg (majd egyszer) rájön h mekkora hülye volt
2022. márc. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt kellett volna megértetni a tesóddal, hogy a szerelem jön és megy, a család meg marad. A magyar válási statisztikák szerint 60 % az esélyük rá, hogy válni fognak. Lehet, hogy ezt a nőt még gyűlölni is fogja. És milyen ciki lesz akkor majd visszakullogni a családhoz, akiket sz4rban hagyott a zsarnok kis neje kedvéért.
2022. márc. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tesód
2022. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Lesz ott minden, megcsalás, alázás stb." Ezek már megtörténtek, de tesóm rendületlenül szereti őt. Ez a része (megcsalás, tisztelet teljes hiánya) minket annyira nem érdekel, azt gondolom ez az ő dolguk, bár sajnálom, hogy a tesvéremnek egy ilyen nő jutott, de hát ha neki ez kell.

"A szerelem süket és vak, tehát tesódon nem tudtok változtatni, el kell fogadni feleségét is - lehetőség szerint min. 50 km távolságból." Mi elfogadnánk a lányt, neki van folyamatosan baja velünk az esküvő óta. Tényleg az a legidegesítőbb, hogy nem is tudjuk pontosan mi baja van. Valamit mindig kitalál, érezhetően az az egyetlen célja, hogy tesóm szakítsa meg velünk a kapcsolatot és úgy érzem ez sikerülni is fog neki bármennyire is nem szeretnénk.

2022. márc. 13. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!