Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez megoldás?

Szerintetek ez megoldás?

Figyelt kérdés
elegem van mindenből, mindenkiből mindenki csak bánt. meg akarok halni
2010. szept. 12. 19:21
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
bocsanat telefonrol irok azert ilyen olvashatatlan :-/
2010. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Akkor nemsokára lesz egy jó szakmád, máris van valami, ami erőt adhat. Addig pedig keress valami jó kemény sportot, hidd el, csodát tesz Veled. Megismered a saját erődet, ami meg is fog látszani Rajtad, és óriásit dob az önbizalmadon. A nevelőapád amúgy sem marad sokáig ilyen "erős ember", megoldja magának. Próbálj vele minél kevesebbet egy légtérben tartózkodni, és egy dolgot légyszíves már most fogadj meg: soha az életben, semmilyen okból ne kezdjél el inni. Sajnos nagyon sok gyerekből- aki pedig gyerekként látja milyen állatot csinál az emberből az ital - válik felnőtt korára alkoholista, tovább folytatva az egykor gyűlölt viselkedést.
2010. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
sportolok. am
2010. szept. 12. 20:35
 24/37 anonim ***** válasza:

egyebkent meg meg mindig ott a vegso megoldas,hogy megolod magad,na de ezzel raersz 40 50 xx ev mulva is. hiszen az nem tudod visszacsinalni...

amugy 17 eves kortol beallhatsz a francia idegenlegioba pl. keress ra google-n.van magyar honlapjuk...izgalom,veszely stb. ha magadat megolni nem felsz...akkor inkabb mashova kamatoztasd ezt a "batorsagot"... iszonyuan megkemenyednel tole,es csapatban lennel :D vagy menj el katonanak...ilyen helyekre is kell IT-s...

2010. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Kollégiumba nem tudsz menni?
2010. szept. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
nem engednék.. 20 percre van busszal a suli..
2010. szept. 12. 20:41
 27/37 anonim ***** válasza:
Ne feled a felhők főlőt mindig süt a NAP!!! A baj nem az,hogy nem szeretnek.a baj az ,hogy TE saját magadat nem tudod elfogadni és egyben SZERETNI.Ön magunk szeretetéből indúl ki a mások SZERETETE.................
2010. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Kollégiumba nem tudsz menni?
2010. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
ne legyél ennyire elkeseredve! én megértem, hogy most rossz minden, de szerintem nagyon sok embernek van olyan időszaka, amikor semmi sem jön össze! amúgy ha érdekel, én is eléggé el vagyok keseredve. most pont beteg vagyok és ilyenkor olyan kilátástalan minden! nincs olyan ismerősöd, akivel tudsz találkozni és megosztani a gondjaidat? biztos vagyok benne, hogy összefogsz még olyan lánnyal jönni akivel minden jó lesz és utána örömmel gondolsz majd vissza, hogy nem tetted meg a dolgot és szép lesz minden!
2010. szept. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
szerintem uss vissza nyugodtan,verd pofan, rugd tokon es amikor osszegornyed,huzd ra a fejet a terdedre. (csak ne annyira hogy az orrcsontja felszaladjon az agyaba Mert akkor te jarsz rosszul. amugy ha annyira rossz, meg mindig elmehetsz a gyamugyre.
2010. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!