Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapestieket kérdezném....

Budapestieket kérdezném. Ennyi temető van Pesten, ami itt látható?

Figyelt kérdés

www.btirt.hu/temetoink_pest_megyei_temetok/



Anyósom sírhelyét szeretném megtalálni, a fenti irodának írtam és nincs a neve az adatbázisukban és tudni szeretném, keresgéljek-e még vagy sem.



2022. márc. 4. 13:47
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
72%

Úgy értem, nem tudja, hol halt meg, hol temették el?

Ki intézte akkor a temetést?

2022. márc. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy anyósom nővére intézte valószínűleg, de azóta ő is meghalt, a fia fb posztjából láttam, aki ugye engem letiltott a kérdésem után.

Ezt hogy meghalt 2018-ban is csak utólag tudtuk meg, nem szólt akkor nekünk róla semmit, senki. Nem tudtunk a a dolgairól már igen sok éve. Mi a férjemmel 1989 óta vagyunk együtt, az édesanyja 1 alkalommal "látogatott" meg minket, a rendőrség csöngetett, hogy ismerünk-e egy ilyen nevű hölgyet, ott bóklászol a vasútállomáson, hogy keresi a fiát. Nem volt már szomjas. 1 éjszakát nálunk aludt, adtunk neki pénzt, aztán nem láttuk többet, de ennek is már vagy 20 éve.

2022. márc. 5. 06:36
 33/34 anonim ***** válasza:
85%

Nahát....

Akkor talán a családsegítő vagy a rendőrség is tudhat segíteni.

2022. márc. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Ha minden igaz megvan, a kispesti temetőben, a nagymama sírhelyén állítólag, egy urnasírhelyen. Fejfára nincs írva csak annyi, hogy Édesanyánk. Kaptam róla egy fotót, ez alapján szerintem megtalálom.

Csak az a fura, hogy az adatbázisban miért nincs ennek nyoma. Mert oké, hogy egy ilyen urnasírhelyre 4 urna is kerülhet, de nyilván nem úgy, hogy random beteszek még 3-at a meglévő mellé.

2022. márc. 14. 05:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!