Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell csinálni ha valakinek...

Mit kell csinálni ha valakinek "cseszegetős" az anyja?

Figyelt kérdés
Azt mondja: miért alszok a jó pólómban, miért veszek fel piros rövidnadrágot, miért veszek fel sapkát ha rosszul áll, röhög másokon, sziszegve szitkozódik ha nemtetszik neki valami. Apám hozott egy 13 éves használt mosógépet a 29 éves hajdú helyett erre anyám: minek hoztad ide ezt az ormótlan szart, más kidobott szemetét, vidd vissza és ne szövetkezzetek ellenem ilyen használt szarok a lakásba hozásával. (Apám 15.000-ért vette újra nincs pénzünk nem is lesz.)?
2010. szept. 12. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát igazából nem értem a kérdést,tehát hasznos választ nem kapsz tőlem.Sztem sok ilyen szülő van és anyukám is ilyen szokott lenni.Sztem nem cseszeget,csak jót akar neked.Mondjuk nemszép,hogy kinevet másokat,de ha úgyveszed,veled is már megtörtént ilyesmi:).Lehet,hogy depis vagy stresszes.
2010. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztosan tele van szive-lelke,hogy mindenbe beleköt,valamit màr nagyon unhat.Próbàld meg lehiggasztani egy kicsit.
2010. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Beszélj apuddal, valószínű, hogy neki is tele van a svájcisapkája anyáddal.Mondjátok meg neki, együtt, hogy menjen orvoshoz, kezeltesse magát, mert így nem mehet tovább.

60N

2010. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
beszélgess vele,mondd neki,hogy szomszédoljon,nézzél vele tv-t és mondd neki,hogy nyugodjon meg,tudod,mit csinálsz.próbáld meg káromkodás és lazastílus nélkül elmondani neki,hogy az a 13 éves mosógép a család érdekében lett elhozva.és hogy sokkal jobb lesz,mint az előző,csendesebb,stb.észérvekkel menni fog!sok szerencsét! : ))
2010. szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmit. Tanuld meg kizárni a szavait. Az én anyám is ilyen, már az egész család csak mosolyog egymásra, ha elkezd pattogni. Eleinte próbáltunk beszélni vele, de esélytelen. Neki ez egyszerűen létszükséglet.

Volt olyan, hogy apukámmal beszélgettem közben és percekig fel se tűnt neki, hogy nem is figyelünk rá, csak mondta. Szóval az ilyen embernek nem is fontos, hogy meghallgassák, csak hogy mondhassa. Hát hadd mondja :)

2010. szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sok a gondja,azért ilyen,vagy sok rossz érte az életben.

Szerintem a mosogéppel kapcsolatban nincs igaza.Az automata mosógép mellett sokkal könnyebb dolga lenne.És 15000 nem sok érte.Ráadásul a régebbi mosógépek jobb minőségűek.Nekünk az újonnan vett automata mosógépünk 1 év alatt tönkrement,úgy,hogy vehettünk újat helyette.

2010. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, anyámon észrevettem a Bipoláris betegség jeleit. Nagyon ritkán elszólja magát és kiderül úgy gondolja, hogy elviselhetetlenül rossz élete volt. Egy régi barátnőm azt mondta hogy: anyádnak az indoklatlan kígyóméreg 95%-ban elfedte a személyiségét és az apám alkoholizmusa az állandó basztatásnak köszönhető...?
2010. szept. 12. 14:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Mélységesen sajnállak.

Szerintem minden gyerek megérdemelne egy normális szülőpárt.

60N

2010. szept. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!