Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy anyám ilyen?

Normális, hogy anyám ilyen?

Figyelt kérdés

Idén fejeztem be a gimit, most kezdem az egyetemet. Mindig jól tanultam, és bár nem túl sokat, de itthon is segítek. Mióta vége lett a középiskolának, ahányszor összevesztünk, közölte velem, hogy elmúltam 18, nyugodtan elmehetek innen...stb. De az utóbbi időben, mióta kollégista lettem, nap mint nap azt hallgatom tőle, hogy menjek már vissza a kollégiumba, húzzak el innen, ne legyek itthon...stb. Ma is megjegyezte, hogy ez az ő háza, és elmehetek innen, holott egy rossz szót sem szóltam hozzá, csak közöltem, hogy holnap megyek vissza a kollégiumba, nem ma este. Nincs olyan messze a suli, így inkább bejárós akartam lenni, apám támogat is ebben, de anyám nem engedi. Ráadásul a 15 éves húgom s*ggét meg kiny*lja... ő kapja az új ruhákat, a drága parfümöket, én sem nélkülözök, de én max "x" összeget kapok, aztán kezdjek, amihez akarok, a húgom meg a sokszorosát elkölti, pedig szemtelen vele, és nem segít itthon. Engem lassan meg már kirak itthonról. Normális ez? Ti mit tennétek a helyemben? Egyetemre járok, nem tudok elköltözni és eltartani magamat, a diákmunkás pénz alig valami. :S

19/L


2010. szept. 12. 13:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és ma is az volt, hogy a húgom lelépett focimeccsre a barátnőjével, én itthon maradtam, anyám fát akart velem rakatni, de nagyon fáj a hasam, erre teljesen kiakadt, hogy csak nem akarok dolgozni...stb. A húgom meg egy darab fát nem fog meg. Mire fel ez a kivételezés?
2010. szept. 12. 13:40
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez elég sz@r egy helyzet, a tesóm 20F és neki is állandóan a : "amíg az én kenyeremet eszed, addig azt csinálod, amit én mondok" szöveget...

Hát tesóm kap havonta 5000 forintot, mert most halaszt egyetemen, eljár mellette dolgozni néha, de sajnos, amíg nincs diplomája, addig nem nagyon tud elhelyezkedni... :S

Tudom, hogy nem sokat segít, de próbálj minél több időt a koleszban lenni és tűrj!

Tanulj jól és akkor hamar meglesz a diplomád és hamarabb léphetsz !

2010. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, de itthon van a barátom, akivel nagyon jól megvagyunk, őt nem akarom egész hétre itthagyni, ezért járok haza. :( Ráadásul hétfőn 1 órám van, pénteken meg nincs sulim, így nem maradok ott a koliban feleslegesen. Ott még pihenni sem lehet rendesen. De hát anyám minél inkább el akar innen paterolni.
2010. szept. 12. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem klimaxol.Akkor bolondulnak meg.Elmúlik.Csak kicsit hosszadalmas.
2010. szept. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!