Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék a páromnak...

Mit vehetnék a páromnak (ffi,40 éves, üzletember) Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Rengeteget sportol (futás, sí, snowboard, stb). Kifejezetten jól szituált, mindene megvan, és nem szereti a haszontalan dolgokat. Kb 100.000,- Ft-ot tudok költeni az ajándékára. Vettem már neki órát, karkötőt, képet, laptopot, aktatáskát, tollat, szóval ezeket már nem akarom. Haszontalan dísztárgyak, mindennapos használati dolgok (pl. parfüm), alkohol kizárva, mert előbbit nem szereti, utóbbiakat pedig nem szoktuk ajándékba adni egymásnak. SEGÍTSETEK légyszi, minden alkalommal egy tortúra, mikor vennek kell Neki valamit. Konkrét ötleteket írjatok kérlek!! Ha valamit tudtok linkelni, az még jobb! Köszi!!!
2010. szept. 12. 10:42
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

22:03, nem tudom, hogy miből gondolod, hogy mi nem szeretjük egymást. És nem tudom, hogy miért gondolod azt, hogy ha valami értékesebb ajándékot akarok adni neki, akkor már nincs nálunk szeretet, stb. Csak szólok, hogy nagyon szeretjük egymást, kis gesztusokkal minden nap meglepjük egymást, figyelmességekkel, apróságokkal, és mindenben egymás támaszai vagyunk. Tényleg nem értem, hogy miért kell azt gondolni, hogy ha valaki egy drágább ajándékot akar venni karácsonyra, ott nincs szeretet. Ez a logika ellentmond az én gondolkodásomnak. Én ugyanis annak, akit nem szeretek, nem veszek semmit. Se drágát, se olcsót.

De ki mint él, úgy ítél, úgy tűnik, ez a te értékrended. Ezek szerint ha megtehetnéd, Te akkor sem vennél semmit, legalábbis semmi értékes dolgot, mert az azt jelentewné, hogy nem szereted a másikat. Hát no comment.


Amúgy megjegyezném, hogy a kérdés az volt, hogy milyen ajándék-ötleteitek vannak, nem pedig az én anyagi helyzetem megvitatása.


Továbbra sem érzem szarul magam, amiért nem nélkülözünk, mert nem lopom a pénzt, és arra költöm, akit SZERETEK.


Mindenkinek köszönöm amúgy az ötleteket, megtaláltam a megfelelő ajándékot, egy kézzel varrott bőrcipőt fog kapni.

2010. szept. 19. 00:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!